“Tomasz Hajto – ostatnie rozdanie. Autobiografia” nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku

Tomasz Hajto
Tomasz Hajto PressFocus

Do końca stycznia można głosować na książkę “Tomasz Hajto. Ostatnie rozdanie. Autobiografia”  napisaną przez samego piłkarza we współpracy z dziennikarzem Cezarym Kowalskim w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2020. Przy pełnej mobilizacji fanów polskiej piłki, publikacja ta ma duże szanse na zwycięstwo w konkursie. Głosy na pozycję wydaną pod patronatem Goal.pl można oddawać pod tym linkiem.  

O książce:

W świecie polskiej piłki rzadko zdarzają się tak wyraziste postacie. Oto Tomasz Hajto – postać, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Oto książka, w której były reprezentant Polski postanawia rozliczyć się ze swoją przeszłością. Nie boi się dotykać tematów kontrowersyjnych i trudnych z charakterystyczną dla siebie szczerością. „Ostatnie rozdanie” pozwala odkryć na nowo gwiazdkę polskiego futbolu, która okazuje się góralem z krwi i kości i człowiekiem, którego nic nie jest w stanie złamać.

Pozycja, na którą czekała cała piłkarska Polska. Tomasz Hajto opowie wam, jak wyglądały jego początki na zachodzie, kogo w reprezentacyjnej szatni przedrzeźniał Janusz Wójcik i dlaczego misja innego selekcjonera – Jerzego Engela zakończyła się klęską podczas mundialu w Korei Południowej i Japonii.

To lektura, której absolutnie nie można przegapić!

Książka w promocyjnej cenie dostępna jest w internetowej sprzedaży.

Tomasz Hajto - autobiografia

Komentarze

Na temat ““Tomasz Hajto – ostatnie rozdanie. Autobiografia” nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku