Kolejny klub nabierze się na Santosa? Jest chętny na jego usługi

Agencja informacyjna "Takvim Haber" przekazała, że Panatinaikhos Ateny jest zainteresowany zatrudnieniem Fernando Santosa od nowego sezonu. To samo źródło twierdzi, że wówczas Portugalczyk będzie już bez pracy, bowiem zostanie zwolniony z Besiktasu.

Fernando Santos
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Fernando Santos po zakończeniu pracy w Polsce objął Besiktas
  • W Turcji radzi sobie jednak podobnie, jak w naszej reprezentacji
  • Teraz chętny na jego usługi ma być Panatinaikhos Ateny

W Grecji się nabiorą?

Przyszłość Fernando Santosa w ostatnim czasie poddawana jest sporej dyskusji. Były selekcjoner naszej reprezentacji po fatalnej pracy z “Biało-Czerwonymi” podjął się szybko zatrudnienia w lidze tureckiej. Portugalczyk objął ekipę Besiktasu Stambuł, ale prowadzi ją z podobnymi wynikami, co naszą kadrę. Pod jego wodzą ekipa znad Bosforu wygrała tylko siedem na 15 meczy i lokuje się na odległym czwartym miejscu w tabeli, choć miała walczyć o tytuł.

Agencja informacyjna “Takvim Haber” poinformowała teraz, że Portugalczyk po sezonie opuści klub z najbardziej znanego miasta w Turcji. Jednak okazuje się, że jest już kolejny chętny na jego usługi. To samo źródło podaje, że Panatinaikhos Ateny chciałby zatrudnić go u siebie od nowego sezonu. Grecki zespół walczy o mistrzostwo swojego kraju, ale ewentualny brak sukcesu spowoduje, że aktualny trener zostanie zwolniony, a na jego miejsce wskoczy właśnie Santos.

Czytaj więcej: Barcelona pracuje nad zatrzymaniem Xaviego. Wiadomo, kiedy ma zapaść decyzja

Komentarze