REKLAMA
REKLAMA

Włodarze Porto spotkają się z Pereirą

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  08.08.2012 18:40
Agent Alvaro Pereiry przyznał, że jego i jego klienta czeka niedługo bardzo ważne spotkanie z włodarzami FC Porto. Pereira jest obecnie graczem tego klubu, ale chce sprowadzić go do siebie londyńska Chelsea.

The Blues chcieli pozyskać reprezentanta Urugwaju już rok temu, kiedy szkoleniowcem zespołu był Andre Villas-Boas, pracujący z Pereirą właśnie w Porto. Mimo, że w klubie nastąpiła zmiana na stanowisku trenera, to Pereira nadal jest jednym z celów zespołu z Londynu. Porto jest świadome zainteresowania piłkarzem i dlatego chce spotkać się z piłkarzem i jego agentem.

- Czeka nas bardzo ważne spotkanie z włodarzami Porto, ale nie chcę spekulować na temat tego, jaki będzie jego wynik - powiedział agent piłkarza. Portugalskie media uważają, że obrońca przeniesie się do Chelsea na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

HardkorTheBlues | 09.08.2012 11:27

Jeśli ten transfer pereiry i cesara azpilicuety  dojdzie do skutku to będzie duża  rywalizacja w obronie chelseagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy