1 Liga. Fantastyczny gol Karwota przeciwko Lechii [WIDEO]

Zagłębie Sosnowiec nie było faworytem starcia z Lechią Gdańsk. Tymczasem do przerwy gospodarze prowadzą 2:0, a pięknym trafieniem popisał się, wprowadzony z ławki, Meik Karwot.

Meik Karwot (z prawej)
PressFocus Na zdjęciu: Meik Karwot (z prawej)
  • Zagłębie Sosnowiec w niedzielę podejmuje u siebie Lechię Gdańsk
  • Do przerwy gospodarze prowadzą 2:0
  • Zwłaszcza drugie trafienie, autorstwa Meika Karwota, było pięknej urody

Karwot wszedł z ławki i zdobył piękną bramkę

Lechii Gdańsk wiedzie się nie najlepiej na boiskach Fortuna 1 Ligi. Zespół, który miał szybko zacumować na szczycie tabeli, punktuje w kratkę. Drużyna trenera Grabowskiego była jednak faworytem niedzielnego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec. Pierwsza połowa nie poszła jednak po myśli gości. Już po upływie kwadransa Joel Valencia otworzył wynik.

Natomiast tuż przed przerwą zabłysnął, wprowadzony wcześniej z ławki, Meik Karwot. Na sekundy przed zejściem do szatni Niemiec popisał się pięknym trafieniem z dystansu.