Kolejny zawodnik odchodzi z Wisły. W Krakowie był sześć lat

Wisła Kraków "wietrzy szatnię" po sezonie zakończonym brakiem awansu do Ekstraklasy. Biała Gwiazda ogłosiła rozstanie z kolejnym piłkarzem. Doświadczony pomocnik spędził przy Reymonta łącznie sześć lat.

Wisła Kraków - Arka Gdynia
Obserwuj nas w
Krzysztof Porębski / PressFocus Na zdjęciu: Wisła Kraków - Arka Gdynia

Wisła ogłosiła rozstanie z wieloletnim zawodnikiem

Trudno o lepsze określenie tego, co aktualnie dzieje się przy Reymonta. Wisła Kraków “wietrzy szatnię” i potwierdza przebudowę kadry. Z Białą Gwiazdą żegnają się kolejni zawodnicy. Także ci, którzy w jej barwach spędzili kilka sezonów i zdążyli sobie wyrobić rozpoznawalną markę.

Już wiemy, że Wisła rozstała się z Eneko Satrústeguim, Dejvim Bregu i Davidem Juncą. Końca dobiegła także misja Kiko Ramireza – dyrektor sportowy i były trener krakowian przestał pełnić dotychczasową funkcję, a obie strony rozstały się za porozumieniem stron. Dzisiaj klub poinformował, że rozdział pod tytułem “Vullnet Basha przy R22” został zamknięty.

Jednokrotny reprezentant Albanii rozegrał w Wiśle 118 spotkań. Do Krakowa trafił w lecie 2017 roku i w stolicy Małopolski występował nieprzerwanie do końca sezonu 2020/21. Po rocznym pobycie w greckim Ionikosie Nikeas wrócił pod Wawel i zaliczył kolejne dwa sezony w koszulce Białej Gwiazdy.

Niestety, Basha regularnie mierzył się z kontuzjami. Urazy pozwoliły mu na zaledwie dziesięć meczów w minionych rozgrywkach. Jego umowa nie została przedłużona i tym samym 33-latek stanie się wolnym zawodnikiem.

Komentarze