Jazda bez trzymanki w Niepołomicach! Emocjonalny rollercoaster [WIDEO]

Sandecja Nowy Sącz i Puszcza Niepołomice zadbały o to, aby kibice nie nudzili się oglądając ten mecz. Za nami szalony kwadrans w Fortuna 1. Liga.

Piłkarze Puszczy Niepołomice
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Puszczy Niepołomice
  • Mecz w Niepołomicach okazał się emocjonującym widowiskiem
  • W 15 minut wydarzyło się bowiem więcej, niż w niejednym całym spotkaniu
  • Zaledwie kwadrans wystarczył, abyśmy zobaczyli aż trzy gole

Szalony kwadrans w Fortuna 1. Liga

W Niepołomicach zaplanowano poniedziałkowy mecz Sandecja kontra Puszcza. Ekipa z Nowego Sącza broni się przed spadkiem. Gracze z Niepołomic to zaś kandydat do gry w Ekstraklasie.

Poniedziałkowe spotkanie dostarczyło ogromu emocji i to w zaledwie kwadrans. Puszcza objęła prowadzenie po dwóch minutach, ponieważ samobójczą bramkę zdobył Elhadji Maissa Fall. Siedem minut później Jakub Wróbel wyrównał stan meczu po rzucie karnym.

W 11. minucie jedenastkę miała też Puszcza. Lucjan Klisiewicz nie wykorzystał jednak rzutu karnego. Cztery minuty później błędu kolegi nie popełnił Rok Kidric, który dał Puszczy prowadzenie 2:1. Kibice w 15 minut zobaczyli więcej, niż nie raz w trakcie całego meczu.