GKS Tychy z pierwszymi różnicami zdań w nowej erze klubu

GKS Tychy tuż przed finiszem rozgrywek przeszedł podobnie jak Widzew Łódź trzęsienie ziemi. Niemniej tym razem nie władze klubu podjęły decyzję, a po prostu prezes Leszek Bartnicki postanowił ustąpić ze stanowiska, składając rezygnację z funkcji sternika klubu.

Leszek Bartnicki
fot. PressFocus Na zdjęciu: Leszek Bartnicki
  • Ważna decyzja została podjęta w trakcie posiedzenia rady nadzorczej KP GKS Tychy S.A.
  • Prezesem klubu przestał być Leszek Bartnicki
  • Sprawował funkcje szefa Tyskich od 2019 roku

GKS tychy bez prezesa

GKS Tychy miał ambitne plany przed startem sezonu. Tyscy mieli włączyć się do gry co najmniej o baraże. Rzeczywistość była jednak taka, że ekipa z Edukacji musiała skupić się na walce o ligowy byt.

We wtorek 24 maja 2023 roku odbył się posiedzenie rady nadzorcznej KP GKS Tychy S.A. W jego trakcie Leszek Bartnicki złożył rezygnacje z funkcji prezesa klubu. Przekazał odpowiedni informacje na piśmie. Jako prezes Tyskich pozostanie tylko do końca miesiąca.

– Dziękuję Leszkowi za jego pracę i wkład włożony w rozwój klubu w ostatnich latach. Chcę mu również podziękować za pracę wykonaną podczas procesu inwestycyjnego. Byliśmy zaskoczeni jego decyzją, którą ogłosił na wczorajszym posiedzeniu rady nadzorczej. Życzę mu wszystkiego najlepszego zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym – przekazał w oficjalnym komunikacie Maximilian Kothny, członek zarządu KP GKS Tychy.

– Na razie zarząd będzie liczył dwóch członków, a rada nadzorcza zdecyduje, czy zostanie wybrany trzeci członek lub też nowy prezes – uzupełnił przedstawiciel władz klubu.

Czytaj więcej: Ruch Chorzów może pozyskać napastnika od ustępującego mistrza Polski

Komentarze