Zagłębie – Śląsk: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (15.07.2022)

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
PressFocus Na zdjęciu: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Zagłębie – Śląsk: transmisja w TV i online. Już w pierwszym dniu rywalizacji w nowym sezonie PKO Ekstraklasy dojdzie do derbowego pojedynku. Miedziowi przed własną publicznością podejmować będą rywala Wrocławia. Zobacz gdzie obejrzeć mecz w telewizji i internecie.

Zagłębie – Śląsk, gdzie obejrzeć

Zagłębie Lubin i Śląsk Wrocław na sezon 2022/23 mają podobny cel. Zaprezentować się zdecydowanie lepiej niż w poprzednich rozgrywkach i nie być zamieszanym w walce o utrzymanie. Obie drużyny niemal do końca ubiegłego sezonu walczyły o pozostanie w Ekstraklasie. Śląsk ostatecznie uplasował się tuż nad strefą spadkową, natomiast Zagłębie zakończyło rozgrywki na 13. miejscu.

Śląsk do nowego sezonu przystępuje z nowym trenerem Ivan Djurdjeviciem, który wraca do Ekstraklasy po dobrym czasie spędzonym w Chrobrym Głogów. Na szkoleniowej ławce Zagłębia pozostaje natomiast Piotr Stokowiec.

Piątkowy mecz nie ma zdecydowanego faworyta. Obie drużyny wybiegną na murawę z zamiarem zgarnięcia pełnej puli, ale przed pierwszym gwizdkiem sędziego trudno wskazać zespół, który ma na to większe szanse. Zobacz typy na mecz Zagłębie – Śląsk.

Zagłębie – Śląsk, transmisja na żywo w TV

Piątkowe spotkanie 1. kolejki PKO Ekstraklasy, które rozpocznie się o godzinie 20:30, obejrzymy “na żywo” na kanałach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ 4K Ultra HD. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Maciej Murawski.

Zagłębie – Śląsk, transmisja online

Mecz Zagłębie – Śląsk obejrzymy również za pośrednictwem internetu. Transmisja będzie dostępna w usłudze CANAL+ online, do której dostęp teraz można uzyskać w promocyjnej cenie. Rejestrując się za pośrednictwem naszej strony można zaoszczędzić 72 zł. Decydując się na 6-miesięczny dostęp zapłacimy tylko 198 zł, zamiast 270 zł w standardowej ofercie. CANAL+ umożliwia również wykupienie miesięcznej subskrypcji, której koszt wynosi 45 zł.

Inauguracja PKO Ekstraklasy z Tetrykami

Na youtubowym kanale Goal.pl o godzinie 17:30 ruszy transmisja, podczas której Tetrycy – Leszek Milewski i Jakub Olkiewicz – wezmą na tapet oba piątkowe spotkania 1. kolejki PKO Ekstraklasy.

Zagłębie – Śląsk, kursy bukmacherskie

Piątkowy mecz w Lubinie nie ma zdecydowanego faworyta, ale bukmacherzy nieco większe szanse na sukces dają Zagłębiu. Wynika to przede z wszystkim z posiadanego przez nich atutu własnego boiska.

Stadion Zaglebie

Ekstraklasa

15 lipca 2022

20:30

Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15 lipca 2022 20:29.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie – Śląsk?

Mecz Zagłębie – Śląsk będzie transmitowany na kanałach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ 4K Ultra HD, a także za pośrednictwem usługi CANAL+ online.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Zagłębie – Śląsk?

Spotkanie odbędzie się w piątek (15 lipca) o godzinie 20:30.

Komentarze