Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok PressFocus

Wisła – Jagiellonia: transmisja, gdzie oglądać online?

Z meczu Wisła – Jagiellonia: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (7 lutego) o godzinie 17:30. Spotkanie w Krakowie odbędzie się w ramach 16. kolejki PKO Ekstraklasy. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Kolejna próba Białej Gwiazdy

Wisła Kraków niedzielę podejmie kolejną próbę przerwania fatalnej serii w meczach na własnym stadionie. W tym sezonie Biała Gwiazda wygrała tylko jeden z siedmiu dotychczasowych meczów i doznała aż sześciu porażek. Przed tygodniem przegrała 3:4 z Piastem Gliwice i była to czwarta z rzędu porażka na własnym boisku. Trzeba jednak zaznaczyć, że wiślacy mogli po tym meczu czuć się skrzywdzeni przez sędziego. Krzysztof Jakubik podjął bowiem dwie niekorzystne dla nich i nieprawidłowe decyzje.

W niedzielę do stolicy Małopolski przyjedzie Jagiellonia Białystok, która w pierwszym spotkaniu w tym roku pokonała 2:0 w Gdańsku miejscową Lechię. Dla drużyn z Podlasia była to pierwsza wyjazdowa wygrana po serii pięciu porażek. W niedzielę zespół Bogdana Zająca będzie chciał udowodnić, że nie było ona dziełem przypadku.

Jagiellonii w ostatnich sezonach nie wiodło się jednak dobrze w wyjazdowych meczach z Wisłą Kraków. Goście z Białegostoku nie wygrali bowiem żadnego z sześciu ostatnich meczów, a w czterech z nich musieli uznać wyższość Wisły. Z kolei pierwszy pojedynek obu zespołów w tym sezonie zakończył się remisem 1:1.

Więcej o meczu Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok, w tym typy bukmacherskie, znajdziecie w naszej obszernej zapowiedzi.

Wisła – Jagiellonia: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie będzie dostępny w polskiej telewizji. Ze spotkania 16. kolejki PKO Ekstraklasy: Wisła – Jagiellonia transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 17:30 skomentują Adam Marchliński i Grzegorz Mielcarski.

Wisła – Jagiellonia: Transmisja online

Transmisja z niedzielnego meczu PKO Ekstraklasy, który rozegrany zostanie w Krakowie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Wisła – Jagiellonia: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze