Turniej Protasiewicza: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (25.03.2023)

Turniej Protasiewicz: transmisja w TV i online. W sobotnie popołudnie odbędzie się pożegnalny turniej Piotra Protasiewicza. Na torze w Zielonej Górze zobaczymy największe gwiazdy żużla. Sprawdź gdzie oglądać turniej Protasiewicza.

Piotr Protasiewicz
PressFocus Na zdjęciu: Piotr Protasiewicz

Turniej Protasiewicza: gdzie oglądać?

W sobotę na torze w Zielonej Górze odbędzie się pożegnalny turniej kończącego karierę Piotra Protasiewicza, który jest legendą miejscowego Falubazu. Udział w turnieju wezmą czołowi żużlowcy z Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Na torze zobaczymy również m.in. Jarosław Hampela, Emila Sajfutdinowa, Grzegorza Walaska, Patryka Dudkę czy Nielsa Kristiana Iversena. Łącznie w turnieju udział weźmie 18 zawodników.

Transmisja z turnieju będzie dostępna w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu.

Turniej Prostasiewicza: transmisja na żywo w TV

Pożegnalny turniej Piotra Protasiewicza odbędzie się 25 marca o godzinie 15:00. Transmisja będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 5, a skomentują go Maciej Noskowicz i Krzysztof Cegielski. Transmisję poprzedzi studio, którego gośćmi będą między innymi Tomasz Gollob i Piotr Protasiewicz.

Turniej Protasiewicza: stream online

Rywalizację na torze w Zielonej Górze będzie można oglądać również za pośrednictwem internetu. Umożliwia to usługa CANAL+ online.

Kiedy i o której turniej Protasiewicza?

Turniej, który będzie zwieńczeniem kariery Piotra Protasiewicza odbędzie się w sobotę (25 marca) o godzinie 15:00. Żużlowcy będą rywalizować na torze w Zielonej Górze, gdzie Protasiewicz spędził ogromną część swojej kariery.

Gdzie oglądać turniej Protasiewicza?

Pożegnalny turniej Piotra Protasiewicza będzie transmitowany na kanale CANAL+ Sport 5 i w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się turniej Protasiewicza?

Turniej odbędzie się w sobotę (25 marca) o godzinie 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze