Świątek – Pattinama Kerkhove: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (30.06.2022)

Iga Świątek
PressFocus Na zdjęciu: Iga Świątek

Świątek – Pattinama Kerkhove: transmisja za darmo. Reprezentanta Polski w środę zagra o trzecią rundę Wimbledonu, a jej rywalką będzie Holenderka Lesley Pattinama Kerkhove, które do głównego turnieju trafiła przez kwalifikacje. Sprawdź gdzie obejrzeć ten mecz za darmo za pośrednictwem internetu. Zobacz o której gra Świątek.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek rywalizację na londyńskich kortach rozpoczęła od pokonania w dwóch setach 6:0, 6:3 reprezentantki Chorwacji Jany Fett. Do środowego spotkania drugiej rundy Polka również przystąpi w roli murowanej faworytki do odniesienia zwycięstwa.

Naprzeciwko Świątek stanie 30-letnia Lesley Pattinama Kerkhove. Holenderka najpierw przebrnęła przez kwalifikacje, a w meczu pierwszej rundy pokonała w trzech setach 6:4, 3:6, 6:1 Soney Kertal. Teraz sklasyfikowaną na 138. miejscu w rankingu WTA tenisistkę czeka znacznie trudniejsze zadanie. Dla obu zawodniczek będzie to pierwsza konfrontacja.

Środowe spotkanie drugiej rundy odbędzie się na korcie nr 1 jako drugie w kolejności. O tym o której obie zawodniczki wybiegną na kort zadecyduje długość poprzedzającego ten pojedynek meczu, ale jego początku nie należy spodziewać się przed godziną 16:00.

Świątek – Pattinama Kerkhove, transmisja w TV

Mecz z udziałem Igi Świątek będziemy oczywiście mogli obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja spotkania będzie dostępna na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1. Poniżej przedstawiamy również sposób, który pozwala na obejrzenie pojedynku zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu.

Świątek – Pattinama Kerkhove, transmisja za darmo

Darmową transmisję z meczu Świątek – Pattinama Kerkhove można znaleźć na internetowej stronie STS. Bukmacher udostępnia ją swoim klientom. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy gra Świątek?

Drugie spotkanie podczas Wimbledonu z udziałem Igi Świątek rozegrane zostanie w czwartek (30 czerwca). Mecz odbędzie się na korcie nr 1, a jego początek planowany jest najwcześniej na godzinę 16:00.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Pattinama Kerkhove na Wimbledonie?

Mecz Wimbledonu Świątek – Pattinama Kerkhove będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport, a także za pośrednictwem internetu na stornie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Pattinama Kerkhove?

Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek (30 czerwca).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze