Iga Świątek – Claire Liu: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (01.06.2023)

Świątek - Liu: transmisja za darmo. Do kolejnego meczu we French Open 2023 polska tenisistka przystąpi w roli murowanej faworytki do zwycięstwa. Sprawdź gdzie oglądać mecz Świątek - Liu w TV i online.

Iga Świątek
IMAGO/Ibrahim Ezzat Na zdjęciu: Iga Świątek

O której godzinie gra Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek rywalizację o obronę tytułu na kortach Rolanda Garrosa rozpoczęła od niełatwego spotkania z Cristiną Bucsą. Hiszpanka postawiła Polce bardzo trudne warunki w pierwszym secie, ale ostatecznie zakończył się on wygraną Świątek 6:4. W drugim secie nie pozostawiła złudzeń przeciwniczce wygrywając do zera.

W drugiej rundzie rywalką Świątek będzie reprezentująca Stany Zjednoczone Claire Liu, która aktualnie zajmuje 102. miejsce w rankingu WTA. Obie zawodniczki mierzyły się do tej pory razy dwa razy i oba mecze zakończyły się wygranymi Polki. Ostatni miał miejsce podczas tegorocznego Indian Wells. Świątek wygrała wówczas 6:0, 6:1.

Mecz Świątek – Liu rozegrany zostanie w czwartek (1 czerwca) jako drugi w kolejności na korcie centralnym im. Philippe’a Chatriera. Zawodniczki wyjdą na kort po meczu męskiego turnieju Zeppieri – Ruud. Szacuje się, że mecz może rozpocząć się około godziny 13:45.

Świątek – Liu, transmisja w TV

Rywalizację na kortach w Paryżu można w telewizji oglądać na kanale Eurosport. Tam też znajdziesz transmisję z meczu Świątek – Liu. Natomiast zupełnie bezpłatnie mecz obejrzysz w usłudze STS TV po wpisaniu kodu promocyjnego GOAL w trakcie rejestracji.

Świątek – Liu, transmisja za darmo

Spotkanie Świątek – Liu możesz obejrzeć zupełnie za darmo. Wystarczy, że skorzystasz z usługi STS TV, do której dostęp otrzymasz spełniając dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Kurs 200.00 na zwycięstwo Świątek we French Open 2023

Cały czas można skorzystać ze świetnej promocji przygotowanej na ten turniej przez LV BET. Zakładając konto z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz możliwość zagrania zakładu na wygrana Igi Świątek w całym turnieju po niesamowitym kursie 200.00. Poniżej wyjaśniamy jakie warunki trzeba spełnić.

  1. Zarejestruj konto z LV BET z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj depozytu w kwocie co najmniej 20 zł
  3. Postaw dokładnie 1 zł na zwycięstwo Igi Świątek we French Open 2023 (zakład długoterminowy: Iga zwycięży na Turnieju w Paryżu).
  4. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz 200 zł bonusu.

Przed wypłatą bonus podlega jednokrotnemu obrotowi.

French Open 2023: O której gra Świątek z Liu?

W ramach 2. rundy French Open 2023 Iga Świątek zmierzy się z Claire Liu. Mecz odbędzie się w czwartek (1 czerwca) i powinien rozpocząć się około godziny 13:45. Obie zawodniczki rozpoczną rywalizację po zakończeniu spotkania Zeppieri – Ruud, które otworzy czwartkową rywalizację na korcie centralnym.

Świątek – Liu: kto wygra?

Kto awansuje do 3. rundy?

Świątek 76%
Liu 24%
21+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Świątek
  • Liu

Świątek – Liu, kursy bukmacherskie

Podobnie jak to miało miejsce podczas pierwszej rundy, bukmacherzy nie przewidują na ten mecz innego scenariusza niż zwycięstwo Igi Świątek.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Liu?

Transmisja za darmo z meczu Świątek – Liu będzie dostępna na stronie STS z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Liu?

Pojedynek odbędzie się w czwartek (1 czerwca) po godzinie 13:45.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze