Sparta Wrocław – Apator Toruń: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (10.09.2023)

Sparta Wrocław – Apator Toruń: transmisja w TV i online. W niedzielę o godzinie 19:15 rozegrany zostanie spotkanie półfinałowe w PGE Ekstralidze. Sprawdź gdzie oglądać mecz Sparta Wrocław – Apator Toruń.

Apator Toruń
Pressfocus fot. Marcin Karczewski Na zdjęciu: Apator Toruń

Sparta Wrocław – Apator Toruń, gdzie oglądać

W pierwszy meczu między Spartą Wrocław i Apatorem Toruń padł remis, dlatego kwestia awansu do wielkiego finału wciąż jest sprawą otwartą. Gospodarze przystąpią do rywalizacji osłabieni po upadkach Taia Woffindena oraz Artioma Łaguty. Gdyby występowali w pełnym składzie, byliby murowanym faworytem.

Apator Toruń ostatni raz wygrał ze Spartą Wrocław w 2018 roku. Statystyki są zatem zdecydowanie po stronie Wrocławian. Z drugiej strony większa presja ciążyć będzie na Sparcie, dzięki czemu zawodnicy Apatoru Toruń mogą jechać z większym komfortem.

Transmisja z niedzielnego półfinału będzie dostępna zarówno w TV, jak i online.

Sparta Wrocław – Apator Toruń, transmisja w TV

Mecz Sparty Wrocław z Apatorem Toruń odbędzie się w niedzielę o godzinie 19:15. Transmisję z tej rywalizacji znajdziecie na antenie CANAL+Sport 5.

Sparta Wrocław – Apator Toruń, transmisja online

Za pośrednictwem internetu rywalizację Sparty Wrocław z Apatorem Toruń można oglądać w CANAL+ online. Teraz dostęp na rok do pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+ możesz uzyskać ze sporym rabatem. Miesięczny koszt przez pierwsze trzy miesiące wyniesie tylko 39 zł, zamiast 54 zł w standardowej ofercie. Z oferty można skorzystać rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Jak zakończy się mecz?

Wygrana Sparty Wrocław 51%
Wygrana Apatora Toruń 49%
420+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Wygrana Sparty Wrocław
  • Wygrana Apatora Toruń

Gdzie obejrzeć mecz Sparta Wrocław – Apator Toruń?

Transmisja meczu dostępna będzie na CANAL+Sport 5 oraz w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Sparta Wrocław – Apator Toruń?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (10 września) o godzinie 19:15.

Komentarze