Real – Celta: transmisja, gdzie oglądać online?

Luka Modrić
Luka Modrić Grzegorz Wajda

Dzisiaj (sobota stycznia) godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz La Liga: Real – Celta. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Real – Celta: dwie drużyny w dobrej formie

Sobotnie spotkanie w Madrycie będzie konfrontacją dwóch zespołów, które końcówkę 2020 roku mogły zaliczyć do bardzo udanych. Królewscy w sześciu ostatnich spotkaniach odnieśli pięć kolejnych zwycięstw i zanotowali jeden remis. W ostatnim spotkaniu podzielili się punktami z Elche i teraz będą starali się wrócić na zwycięską ścieżkę. Nie będzie o to jednak łatwo, bowiem naprzeciwko nich stanie znajdująca się w świetnej formie Celta.

Drużyna z Vigo może się pochwalić takim samym bilansem w sześciu ostatnich kolejkach co Real. Celta pięć razy zapisywała na swoje konto komplet punktów i raz podzieliła się nimi z rywalem. Teraz czeka ją jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie, jakim bez wątpienia będzie wizyta w stolicy Hiszpanii.

Real – Celta: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Madrycie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu La Liga: Real – Celta transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport 2 i Canal+ 4K Ultra HD. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 21:00. Spotkanie skomentują Piotr Laboga i Tomasz Ćwiąkała.

Real – Celta: transmisja online

Transmisja dzisiejszego meczu La Liga w Madrycie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Real – Celta: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze