Piast Gliwice – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (15.04.2024)

Piast - Zagłębie: transmisja w TV i online. Ostatni mecz kolejki rozegrany zostanie w Gliwicach. Jest zdecydowanie ważniejszy dla gospodarzy, którzy walczą o utrzymanie. Sprawdź gdzie oglądać mecz Piast - Zagłębie.

Luis Mata
Obserwuj nas w
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Luis Mata

Piast – Zagłębie, gdzie oglądać?

Rywalizację w 28. kolejce PKO Ekstraklasy zakończy spotkanie w Gliwicach. Potrzebujący punktów w walce o utrzymanie Piast zmierzy się z wyżej notowanym Zagłębiem Lubin. Drużyna Aleksandara Vukovicia przed poniedziałkowym meczem ma zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Musi zatem zacząć regularnie punktować, aby nie znaleźć się w katastrofalnej sytuacji.

Zagłębie o pozostanie w Ekstraklasie może być spokojnie, ale ostatnie wyniki drużyny nie napawają optymizmem kibiców. Z trzech ostatnich ligowych meczów Miedziowi nie wygrali żadnego. Na swoje konto zapisali tylko dwa punkty. Teraz liczą na przełamanie w Gliwicach i na pewno nie pozostają bez szans. Sprawdź typy na mecz Piast – Zagłębie.

Piast – Zagłębie, transmisja w TV

Kończące 28. kolejkę PKO Ekstraklasy spotkanie rozegrane zostanie w poniedziałek (15 kwietnia) o godzinie 19:00. Transmisja z meczu Piast – Zagłębie będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 5. Za komentatorskimi mikrofonami zasiądą Rafał Dębiński i Marcin Baszczyński.

Piast – Zagłębie, transmisja online

Transmisja z poniedziałkowego spotkania dostępna będzie także online. Wszystkie mecze Ekstraklasy można oglądać poprzez usługę CANAL+ online, która dla nowych klientów jest dostępna w ciekawej ofercie. Przez pierwsze trzy miesiące dostęp do pakietu z kanałami CANAL+ to koszt tylko 39 zł miesięcznie. Z oferty można skorzystać zakładając konto za pośrednictwem naszej strony.

Piast – Zagłębie, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Piasta 80%
remisem 0%
wygraną Zagłębia 20%
25+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Piasta
  • remisem
  • wygraną Zagłębia

Piast – Zagłębie, kursy bukmacherskie

Mecz nie ma zdecydowanego faworyta, ale gospodarze na pewno będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska. Bukmacherzy również dają nieco większe szanse na sukces drużynie Piasta.

Gdzie obejrzeć mecz Piast – Zagłębie?

Transmisja będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 5 i w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Piast – Zagłębie?

Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek (15 kwietnia) o godzinie 19:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze