Niemcy – Japonia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (23.11.2022)

Piłkarze reprezentacji Niemiec
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Niemiec

Gdzie oglądać mecz Niemcy – Japonia? W środę rywalizację na mundialu w Katarze rozpoczną kolejne drużyny. Wśród nich będą jedenastki Niemiec i Japonii. Sprawdź gdzie obejrzeć ich pojedynek w TV i online.

Niemcy – Japonia, gdzie oglądać

Reprezentacja Niemiec jest obok Hiszpanii jednym ze zdecydowanych faworytów do awansu do fazy pucharowej z grupy E. Drużyna prowadzona przez Hansiego Flicka zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nie może lekceważyć innych przeciwników. W środowe popołudnie Niemców zatrzymać będzie starała się Japonia, która na pewno nie stoi na straconej pozycji.

We wtorek przykład innym drużynom dała Arabia Saudyjska, która sensacyjnie pokonała Argentynę. Teraz jej śladami będą chciały pójść inne zespołu, które uważane są za outsiderów w swoich grupach. Takim mianem przed rozpoczęciem rywalizacji na mundialu w grupie E określane były drużyny Japonii i Kostaryki.

W środę roli zdecydowanego faworyta na murawę wybiegnie reprezentacja Niemiec, ale spodziewamy się dla niej trudnych warunków ze strony Japonii. Sprawdź typy na mecz Niemcy – Japonia.

Niemcy – Japonia, transmisja TV

Mecz Niemcy – Japonia rozegrany zostanie w środę (23 listopada) o godzinie 14:00. Transmisja “na żywo” będzie dostępna w telewizji na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Niemcy – Japonia, transmisja online

Ten mecz, podobnie jak wszystkie inne na katarskim mundialu, można oglądać także online. Internetowa transmisja będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl. Mecz poprzez sieć obejrzą także abonenci usługi CANAL+ online, w której od niedawna dostępne są kanały TVP1 i TVP2.

Niemcy – Japonia, kursy bukmacherskie

Nie jest żadnym zaskoczeniem to, jak szanse obu zespołów w środowym meczu widzą bukmacherzy. Według nich zdecydowanym faworytem do wygranej są podopieczni Hansiego Flicka.

Niemcy
Japonia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 listopada 2022 13:55.
Gdzie obejrzeć mecz Niemcy – Japonia?

Mecz Niemcy – Japonia będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K

Kiedy rozegrany zostanie mecz Niemcy – Japonia?

Spotkanie odbędzie się w środę (23 listopada) o godzinie 14:00.

Komentarze