Spartak – Legia: transmisja w tv i stream online. Gdzie obejrzeć mecz Spartak – Legia?

Piłkarze Legii Warszawa
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Legii Warszawa

Spartak – Legia: gdzie oglądać mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów? Spotkanie odbędzie się w środę (15 września) o godzinie 16:30. Sprawdź gdzie będzie prowadzona z meczu Spartak – Legia transmisja w tv i online.

Spartak – Legia, gdzie oglądać

Legia Warszawa rozegra w tym tygodniu pierwsze spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy. Podopieczni Czesława Michniewicza rywalizację rozpoczną od wyjazdowego meczu ze Spartakiem Moskwa, który jest jednym z trzech rywali mistrzów Polski. W kolejnych tygodniach drużyna z Warszawy będzie mierzyć się również z Leicester City i Napoli.

Legia, która poniżej oczekiwań rozpoczęła ligową rywalizację w tym sezonie, nie jest również faworytem zbliżających się spotkań w Lidze Europy. Każdy inny wynik niż wygrana Spartaka w najbliższym meczu uznany zostanie za niespodziankę. Mistrzom Polski oczywiście nie można odbierać szans na wywiezienie z Moskwy punktów, ale będzie o to bardzo trudno zważając na obecną ich formę.

Spartak – Legia, transmisja TV

Posiadaczem praw do transmisji meczów Ligi Europy od sezonu 2021/22 jest platforma streamingowa Viaplay, która działalność na polskim rynku rozpoczęła w sierpniu. W poniedziałek ogłoszono podpisanie umowy z Telewizją Polską dotyczącej transmisji meczów Legii na kanałach TVP. Umowa dotyczy jednak tylko meczów rozgrywanych przez Legię u siebie, co oznacza, że ze środowego spotkania w Moskwie transmisja w tradycyjnej telewizji nie będzie dostępna.

Spartak – Legia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Moskwie, będzie dostępna tylko i wyłącznie poprzez platformę Viaplay. Aby mieć do niej dostęp należy wykupić miesięczną subskrypcję w wysokości 34 złotych. Środowy mecz rozpocznie się o godzinie 16:30.

Spartak – Legia, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy faworyta środowego spotkania upatrują w drużynie Spartaka Moskwa. Jasno mówią o tym kursy oferowane przez nich na ten mecz.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 15:29.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze