Mecz Legii dzisiaj: gdzie oglądać. Legia – Zagłębie: stream za darmo z voucherem od eWinner

Artur Boruc
PressFocus Na zdjęciu: Artur Boruc

Legia – Zagłębie: transmisja za darmo. Zmagająca się z poważnymi problemami zarówno na boisku, jak i poza nim, Legia w środę odrobi część zaległości. Prowadzona już przez Aleksandara Vukovicia drużyna zmierzy się u siebie z Zagłębiem. Mecz będzie można obejrzeć między innymi za pośrednictwem usługi Cana+ online, do której można uzyskać teraz zupełnie za darmo 30-dniowy dostęp. Wyjaśniamy co trzeba zrobić.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

PKO Ekstraklasa 2021/22 – gdzie oglądać?

Wszystkie spotkania polskiej ekstraklasy można oglądać “na żywo” na kanałach Canal+, oczywiście po wykupieniu odpowiedniego pakietu. Jedno spotkanie z każdej kolejki pokazuje również Telewizja Polska.

Rywalizację o mistrzostwo Polski można śledzić również za pośrednictwem internetu. Canal+ wszystkie mecze pokazuje również w usłudze Canal+ online, która działa na wszystkich urządzeniach z dostępem do sieci. Teraz można uzyskać za darmo voucher na 30-dniowy dostęp do tej usługi, która zapewnia możliwość oglądania meczów nie tylko Ekstraklasy, ale także innych lig do których prawa posiada stacja.

Poniżej przedstawiamy warunki jakie trzeba spełnić, aby mieć możliwość odebrania voucheru.

Mecz Legii dzisiaj, gdzie obejrzeć

Środowe spotkanie na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie zapowiada się niezwykle ciekawie. Jak już wspomnieliśmy mecz, który rozpocznie się o godzinie 20:30, będzie można obejrzeć również za pośrednictwem usługi Canal+ online.

Jeżeli nie masz jeszcze do niej dostępu, a chciałbyś sprawdzić jej działanie, możesz skorzystać z promocji, która we współpracy z Canal+ przygotował eWinner zakłady bukmacherskie. Bukmacher oferuje voucher na 30-dniowy dostęp do pakietu sportowego. Jak go odebrać?

  1. Zarejestruj się w ewinner podając kod promocyjny GOAL
  2. Wpłać depozyt i dokonaj zakładu na dowolną kwotę.
  3. Odbierz voucher na Canal Plus Online zgłaszając się na czat na stronie ewinner.
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Kiedy gra Legia?

Zaległe spotkanie 3. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin rozegrane zostanie w środę (15 grudnia) o godzinie 20:30. Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

Zakład bez ryzyka do 110 zł + bonus do 500 zł
Odbierz voucher na Canal Plus Online
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze