Linette – Rodina: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (23.03.2023)

Linette - Rodina: transmisja za darmo. W drugiej rundzie Miami Open 2023 reprezentantka Polski zagra w roli zdecydowanej faworytki. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Linnete - Rodina.

Magda Linette
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Magda Linette

O której godzinie gra Linette? Transmisja na żywo

Magda Linette rozpocznie w czwartek udział w turnieju Miami Open 2023. Do rywalizacji przystępuje od drugiej rundy, w której jej rywalką będzie Jewgienija Rodina, która obecnie zajmuje dopiero 369. miejsce w rankingu WTA. Polka jest zdecydowaną faworytką tego pojedynku.

Linette z Rodiną miała już okazję rywalizować dwukrotnie. Oba pojedynki rozegrane zostały jednak w 2018 roku i w obu górą była reprezentantka Polski.

Mecz Linette – Rodina rozegrany zostanie w czwartek (23 marca). Pojedynek rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Linette – Rodina, transmisja w TV

Pierwszy mecz Magdy Linette podczas turnieju Miami Open 2023 będzie transmitowany w polskiej telewizji. Transmisja dostępna będzie na kanale CANAL+ Sport.

Linette – Rodina, transmisja za darmo

Spotkanie Linette – Rodina możemy również obejrzeć całkowicie za darmo. Wystarczy skorzystać z usługi STS TV, która jest bezpłatna dla wszystkich klientów tego bukmachera. Aby uzyskać dostęp do darmowej transmisji wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Miami Open 2023: Kiedy gra Linette?

Przed Magdą Linette pierwsze spotkanie podczas turnieju Miami Open 2023. Reprezentantka Polski w drugiej rundzie zmierzy się z Jewgieniją Rodiną, a mecz rozegrany zostanie w czwartek (23 marca) o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Rodina?

Mecz Linette – Rodina będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Rodina?

Spotkanie rozegrane w czwartek (23 marca) o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze