Linette – Garcia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (23.01.2023)

Magda Linette
PressFocus Na zdjęciu: Magda Linette

Linette – Garcia: transmisja za darmo. Magda Linette jest jedyną reprezentantką Polski, która ma szansę zagrać w ćwierćfinale Australian Open 2023. Czeka ją jednak bardzo trudne zadanie. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz za darmo.

O której godzinie gra Linette? Transmisja na żywo

Magda Linette jest jedną z rewelacji kobiecej rywalizacji w Australian Open 2023. Polka w pierwszych trzech spotkaniach przegrała tylko jednego seta i z optymizmem przystąpi do rywalizacji o ćwierćfinał. Czeka ją jednak duże wyzwanie, bowiem jej rywalką będzie czwarta w rankingu WTA Caroline Garcia.

W roli zdecydowanej faworytki przystąpi do tego spotkania Francuzka, ale Linette potwierdziła już w tym turnieju wysoką formę i z pewnością postawi rywalce trudne warunki. Obie zawodniczki miały okazję grać ze sobą tylko raz i miało to miejsce w 2017 roku. Górą była wówczas Garcia.

Mecz pomiędzy Linette – Garcia, którego stawką będzie ćwierćfinał Australian Open, rozegrany zostanie w nocy z niedzieli na poniedziałek (22/23 stycznia). Początek spotkania szacowany jest na godzinę 2:30 czasu polskiego.

Linette – Garcia, transmisja w TV

Spotkanie Linette – Garcia będziemy mogli obejrzeć “na żywo” na kanałach polskiego Eurosportu. Ponadto zupełnie za darmo rywalizację o ćwierćfinał będziemy mogli oglądać na platformie STS TV. Jak uzyskać dostęp do darmowej transmisji? Wyjaśniamy poniżej.

Linette – Garcia, transmisja za darmo

Darmowa transmisja z meczu Linette – Garcia będzie dostępna na platformie STS TV. Transmisja jest dostępna dla wszystkich klientów bukmachera. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy gra Linette?

Spotkanie 4. rundy Australian Open z udziałem Linette i Garcii odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek (22/23 stycznia). Mecz rozegrany zostanie jaki drugi w kolejności na korcie Rod Laver Arena i jego początek planowany jest na godzinę 2:30.

Gdzie oglądać mecz Linette – Garcia w Australian Open?

Mecz Linette – Garcia będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Garcia?

Spotkanie rozegrane zostanie z niedzieli na poniedziałek (22/23 stycznia).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze