Linette – Azarenka: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (25.03.2023)

Linette - Azarenka: transmisja za darmo. W meczu trzeciej rundy Miami Open 2023 reprezentantkę Polski czeka pojedynek z byłą liderką światowego rankingu. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Linette - Azarenka.

Magda Linette
IMAGO / Uk Sports Pics Ltd Na zdjęciu: Magda Linette

O której godzinie gra Linette? Transmisja na żywo

W drugiej rundzie Magda Linette pewnie w dwóch setach pokonała Jewgieniję Rodinę. Teraz czeka ją jednak zdecydowanie większe wyzwanie, ponieważ po drugiej stronie kortu stanie Victoria Azarenka. Była liderka rankingu WTA jest obecnie sklasyfikowana na 16. miejscu.

Obie zawodniczki do tej pory miały okazję rywalizować ze sobą dwukrotnie i w obu spotkaniach górą była Azarenka. Ostatni raz spotkały się na korcie w 2021 roku podczas turnieju Indian Wells. Mecz zakończył się kreczem ze strony Linette.

Mecz Linette – Azarenka rozegrany zostanie w sobotę (25 marca). Rozpoczęcie pojedynku planowane jest na godzinę około 17:30 czasu polskiego.

Linette – Azarenka, transmisja w TV

Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek Linette – Azarenka będzie można obejrzeć “na żywo” w polskiej telewizji. Transmisję znajdziesz na kanale CANAL+ Sport.

Linette – Azarenka, transmisja za darmo

Jest również opcja obejrzenia spotkania zupełnie za darmo. Wystarczy skorzystać z usługi STS TV, która jest bezpłatnie udostępniania wszystkim klientom bukmachera. Aby uzyskać dostęp do transmisji wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Miami Open 2023: Kiedy gra Linette?

W meczu trzeciej rundy Miami Open 2023 rywalką Magdy Linette będzie Victoria Azarenka. Mamy dobrą wiadomość dla polskich kibiców, ponieważ spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (25 marca) około godziny 17:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Azarenka?

Mecz Linette – Azarenka będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Azarenka?

Spotkanie rozegrane w sobotę (25 marca) o godzinie 17:30 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze