Ligue 1 2022/23: gdzie oglądać? Transmisje w TV i online

Lionel Messi
PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi

Ligue 1 2022/23: transmisje w TV i online. Do nowego sezonu po raz kolejny w roli murowanego faworyta przystąpi Paris Saint-Germain. Sprawdź gdzie oglądać mecze Ligue 1 2022/23 w telewizji i online.

Ligue 1 gdzie oglądać – prawa telewizyjne

Kibice francuskiej ekstraklasy nie mogą narzekać. Transmisji z meczów Ligue 1 w Polsce nie zabraknie. Prawami do pokazywania rywalizacji w lidze francuskiej dysponują stacje CANAL+ i Eleven Sports. W każdej kolejce pokazują “na żywo” po kilka najciekawszych pojedynków oraz w komplecie wszystkie hity. W polskiej telewizji zobaczymy między innymi wszystkie spotkania najsilniejszego klubu we Francji – Paris Saint-Germain.

Ligue 1 – transmisje w TV

Choć rywalizacja o mistrzostwo Francji jest zdominowana głównie przez Paris Saint-Germain, na francuskich boiskach nie brakuje ciekawych spotkań z udziałem innych zespołów. Na murawach będziemy mieli również okazję obserwować kilku reprezentantów Polski, z Arkadiuszem Milikiem, Adamem Buksą czy Przemysławem Frankowskim na czele.

Telewizyjnych transmisji z meczów Ligue 1 w Polsce nie będzie brakować. Mecze będą pokazywane na kanałach dwóch stacji – CANAL+ oraz Eleven Sports. Możemy być pewni, że na ich antenach obejrzymy wszystkie hity, a także inne ciekawie zapowiadające się mecze w każdej kolejce.

Ligue 1, transmisje online

Kibice oglądający piłkarskie widowiska za pośrednictwem internetu, w przypadku Ligue 1 również nie będą mogli narzekać. Transmisje online będą dostępne na internetowej stronie Eleven Sports oraz w usłudze CANAL+ online. Teraz dostęp do niej można uzyskać w atrakcyjnej cenie. Rejestrując konto w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony można zaoszczędzić aż 90 złotych. Zamiast płacić 270 zł za półroczny dostęp w standardowej ofercie, zapłacisz tylko 180 zł.

Ligue 1, transmisje za darmo

Mecze francuskiej Ligue można również oglądać zupełnie za darmo. Taką możliwość swoim klientom daje bukmacher Ligue 1, który transmisje udostępnia na swojej internetowej stronie. Aby uzyskać do nich dostęp wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Zagraj dowolny kupon w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live)
Gdzie oglądać mecze Ligue 1?

Spotkania Ligue 1 można oglądać na kanałach CANAL+ i Eleven Sports, a także w usłudze CANAL+ online.

Kto transmituje Ligue 1 w Polsce?

Mecze francuskiej ekstraklasy są transmitowane w Polsce przez stacje CANAL+ i Eleven Sports.

Komentarze