Legia – Piast: transmisja, gdzie oglądać online?

Legia Warszawa - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Piast Gliwice fot. PressFocus

Z meczu Legia – Piast: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (3 marca) o godzinie 20:30. Spotkanie na Łazienkowskiej odbędzie się w ramach Fortuna Pucharu Polski. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Legia – Piast. Nowy szlagier

Mistrzowie Polski do dzisiejszej potyczki z ekipą Waldemara Fornalika podejdą w roli zdecydowanego faworyta. Z drugiej jednak strony Piast nie zamierza rzucać ręcznika przed 14-krotnym mistrzem Polski. Dlatego można spodziewać się ciekawej potyczki, w której zwroty akcji powinny być na porządku dziennym.

Legia do starcia z gliwiczanami podejdzie po wygranym boju z Górnikiem Zabrze (2:1). Ogólnie Wojskowi są bez porażki od pięciu spotkań. W tym czasie zanotowali cztery zwycięstwa i remis. Po raz ostatni z placu gry na tarczy legioniści schodzili 31 stycznia, gdy ulegli 0:1 Podbeskidziu Bielsko-Biała. Zatem ostatnio Legia jest bez wątpienia na fali wznoszącej.

Tymczasem ekipa z Okrzei ostatnio na wyjeździe wygrała w lidze z Jagiellonią Białystok (1:0) po szczęśliwym trafieniu Tiago Alvesa w doliczonym czasie rywalizacji. Jednocześnie Piast wrócił na zwycięski po porażce z Wartą Poznań (0:1). Ogólnie w pięciu ostatnich potyczkach z Wojskowymi gliwiczanie wygrali trzy razy i dwa razy zremisowali. Po raz ostatni grali ze sobą w listopadzie, gdy miał miejsce wynik 2:2.

Więcej o meczu Legia – Piast w tym typy bukmacherskie, znajdziecie w naszej obszernej zapowiedzi.

Legia – Piast: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Warszawie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Pucharu Polski: Legia – Piast transmisja na żywo będzie dostępna na antenie Polsatu Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30. Skomentują je Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

Legia – Piast, transmisja online

Transmisja ze środowego meczu Pucharu Polski na Łazienkowski będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Legia Piast: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla, dostępnej na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze