Legia Warszawa – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (17.03.2024)

Legia - Piast: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Aleksandar Vuković wróci w niedzielę 17 marca na stadion przy ulicy Łazienkowskiej. Mecz Legia - Piast zapowiada się ciekawie i zacznie się o godzinie 17:30.

Piłkarze Legii Warszawa
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Legii Warszawa

Legia – Piast, gdzie oglądać

Legia Warszawa w tym roku wygrała w PKO Ekstraklasie tylko raz. Miało to miejsce w ramach 20. kolejki, gdy Wojskowi okazali się lepsi od Ruchu Chorzów (1:0). Ostatnio zespół Kosty Runjaicia przegrał natomiast z Widzewem Łódź (0:1).

Piast Gliwice jest natomiast zespołem, który w ostatnich siedmiu spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki, przegrał aż cztery razy. W środku tygodnia ekipa z Okrzei wróciła jednak na zwycięski szlak, pokonując Puszczę Niepołomice (1:0). Sprawdź typy na mecz Legia – Piast.

Legia – Piast, transmisja na żywo w TV

Niedzielny mecz będzie można oglądać w tradycyjnej telewizji. Spotkanie Legia – Piast będzie emitowane na antenach CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ 4K. Rywalizacja zacznie się o godzinie 17:30.

Legia – Piast, transmisja online

Spotkanie w Warszawie będzie też do obejrzenia w internecie. Będzie to możliwe między innymi dzięki usłudze CANAL+ online. Aby z niej skorzystać, należy wykupić abonament. Pakiet CANAL+: za 39 zł/mies przez pierwsze 3 miesiące, potem 54 zł/mies. Ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe.

Legia – Piast, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Legii 75%
wygraną Piasta 17%
remisem 8%
102+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Legii
  • wygraną Piasta
  • remisem

Legia – Piast, kursy bukmacherskie

Interesująco zapowiada się niedzielne starcie na na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Eksperci przekonują, że faworytem są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Legii wynosi 1.80. Dla porównania wariant na wygraną Piasta kształtuje się w wysokości 5.05. Z kolei rozwiązane na remis kształtuje się w wysokości 3.70.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Gdzie obejrzeć mecz Legia – Piast?

Spotkanie dostępne będzie na antenach CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ 4K.

Kiedy odbędzie się mecz Legia – Piast?

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (17 marca) o godzinie 17:30.

Komentarze