Hurkacz – Djoković: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (16.11.2023)

Hurkacz - Djoković: transmisja w TV i online. Reprezentant Polski będzie miał okazję spotkać się z liderem światowego rankingu w czwartkowym meczu ATP Finals. Sprawdź gdzie oglądać mecz Hurkacz - Djoković.

Hubert Hurkacz
Obserwuj nas w
IMAGO/Dubreuil Corinne/ABACA Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

O której gra Hurkacz? Transmisja na żywo

Na zakończenie sezonu Hubert Hurkacz zmierzy się w czwartek z Novakiem Djokoviciem w ramach ATP Finals. Reprezentant Polski dołączy do rywalizacji z listy rezerwowej, po tym jak Stefanos Tsitspias wypadł z gry z powodu kontuzji. Hurkacz nie ma jednak szans na wywalczenie awansu do półfinału. Może jednak pokrzyżować plany liderowi światowego rankingu.

Dla obu zawodników będzie to siódmy pojedynek w historii. Wszystkie sześć dotychczasowych spotkań zakończyło się wygranymi Djokovicia, ale nie oznacza to, że Hurkacz będzie w czwartkowym meczu na straconej pozycji. W ostatnim ich pojedynku, który miał miejsce podczas tegorocznego Wimbledonu, Polak postawił Serbowi bardzo trudne warunki i przy odrobinie szczęścia mógł rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść.

Mecz Hurkacz – Djoković rozegrany zostanie w czwartek (16 listopada) nie wcześniej niż o godzinie 14:30. Spotkanie będzie można oglądać zarówno w TV, jak i online.

Hurkacz – Djoković, transmisja w TV

Czwartkowy mecz Hurkacza z Djokoviciem będzie można obejrzeć w usłudze STS TV. Aby uzyskać dostęp do transmisji wystarczy zarejestrować kod promocyjny GOAL podczas rejestracji w STS oraz zagrać dowolny zakład. W telewizji mecz transmitowany będzie na kanale Polsat Sport.

Hurkacz – Djoković, transmisja za darmo

Transmisja z meczu dostępna będzie w usłudze STS TV. Uzyskanie dostępu do niej jest bardzo łatwe, bowiem wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon za stawkę co najmniej 2 zł

O której mecz Hurkacz – Djoković?

Mecz ATP Finals pomiędzy Hurkaczem i Djokoviciem odbędzie się w czwartek (16 listopada). Spotkanie rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 14:30. Rywalizacja rozpocznie się po zakończeniu jednego z deblowych pojedynków.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Djoković?

Transmisja z meczu Hurkacz – Djoković będzie dostępna na stronie STS z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Hurkacz – Djoković?

Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek (16 listopada) nie wcześniej niż o godzinie 14:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze