Górnik Zabrze – Ruch Chorzów: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (15.09.2023)

Górnik - Ruch: transmisja na żywo w TV oraz stream online. W drugim piątkowym meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy będziemy świadkami Wielkich Derbów Śląska. Początek starcia Górnik - Ruch o godzinie 20:30.

Lukas Podolski
IMAGO / Paweł Jaskółka / Newspix Na zdjęciu: Lukas Podolski

Górnik Zabrze – Ruch Chorzów, gdzie oglądać

Pojedynki Górnika z Ruchem szczególnie elektryzują lokalną społeczność. Bilety na mecz w Zabrzu wyprzedały się z dużym wyprzedzeniem, dlatego można spodziewać się na trybunach atmosfery piłkarskiego święta. Ponadto w usłudze CANAL+ Online ten pojedynek będzie można obejrzeć z komentarzem w śląskiej gwarze. Obie drużyny słabo rozpoczęły sezon i po siedmiu kolejkach zdobyły jedynie sześć punktów, dlatego zwycięstwo oprócz prestiżu pozwoli nieco odetchnąć i odbić się od dołu tabeli każdej z drużyn.

Górnik Zabrze – Ruch Chorzów, transmisja na żywo w TV

Derbowy pojedynek Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów będzie można obejrzeć na antenach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ 4K Ultra.

Górnik Zabrze – Ruch Chorzów, transmisja online

Piątkowe spotkanie śląskich drużyn można również obejrzeć online. Taką możliwość daje serwis CANAL+ online dostępny jako aplikacja mobilna oraz na Smart TV. Dzięki specjalnej promocji CANAL+ możecie także oszczędzić 144 zł. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony przez za pół roku dostępu do kanałów CANAL+ zapłacisz tylko 180 zł, co daje zaledwie 30 zł miesięcznie. W standardowej ofercie miesięczny koszt wynosi 54 zł.

Górnik Zabrze – Ruch Chorzów, kursy bukmacherskie

Według ekspertów faworytem Wielkich Derbów Śląska jest Górnik Zabrze, a kursy na zwycięstwo gospodarzy oscylują wokół 2,20.

Górnik Zabrze
Ruch Chorzów
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15 września 2023 21:01.
Gdzie obejrzeć mecz Górnik – Ruch?

Mecz będzie dostępny na antenie CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ 4K Ultra oraz w serwisie CANAL+ Online.

Kiedy jest mecz Górnik – Ruch?

Mecz rozpocznie się w piątek, 15 września, o godzinie 20:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze