Górnik Zabrze – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (01.04.2024)

Górnik - Legia: transmisja w TV i online. Ligowy klasyk czeka nas w poniedziałkowy wieczór na boiskach Ekstraklasy. Sprawdź gdzie oglądać mecz Górnik - Legia.

Paweł Wszołek
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited/Alamy Na zdjęciu: Paweł Wszołek

Górnik – Legia, gdzie oglądać?

Na zakończenie rywalizacji w 26. kolejce PKO Ekstraklasy czeka nas ligowy klasyk. Górnik Zabrze przed własną publicznością zmierzy się z Legią Warszawa. Dość niespodziewanie obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i dzielą ja zaledwie dwa punkty. Taka sytuacja jest zdecydowanie bardziej rozczarowująca dla Legii, która plasuje się na dopiero siódmym miejscu.

Przed przerwą na spotkania reprezentacji oba zespoły zapisały na swoje konta po trzy punkty. Legia u siebie pewnie 3:1 pokonała Piasta Gliwice, natomiast Górnik zwyciężył 2:1 w Wielkich Derbach Sląska z Ruchem Chorzów, które odbyły się na Stadionie Śląskim. Górnik w poniedziałkowy wieczór będzie chciał również zrewanżować się Legii za porażkę z rundy jesiennej. Sprawdź typy na mecz Górnik – Legia.

Górnik – Legia, transmisja w TV

Mecz Górnik – Legia rozegrany zostanie w poniedziałek (1 kwietnia) o godzinie 20:00. Spotkanie będzie transmitowane na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 4. Komentatorami tego pojedynku będą Rafał Dębiński i Kamil Kosowski.

Górnik – Legia, transmisja online

Mecze PKO Ekstraklasy można oglądać także za pośrednictwem internetu. Rywalizację Górnika z Legią obejrzysz korzystając z usługi CANAL+ online. W tym miejscu zwracam uwagę na ofertę, dzięki której miesięczny dostęp do pakietu z kanałami CANAL+ przez pierwsze trzy miesiące wyniesie tylko 39 zł. Co ważne, z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili. Z oferty można skorzystać zakładając konto za pośrednictwem naszej strony.

Górnik – Legia, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Górnika 60%
remisem 5%
wygraną Legii 35%
224+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Górnika
  • remisem
  • wygraną Legii

Górnik – Legia, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w roli faworyta poniedziałkowego meczu stawiają Legię. Kursy na wygraną gości z Warszawy oscylują w okolicy 2.02. Forma obu drużyn i ich ligowa pozycja wskazuje jednak na to, że nie można odbierać w tym spotkaniu szans Górnikowi.

Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 1 kwietnia 2024 20:24.
Gdzie obejrzeć mecz Górnik – Legia?

Transmisja będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Górnik – Legia?

Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek (1 kwietnia) o godzinie 20:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze