Dzisiejszy mecz Barcelony: gdzie oglądać? (19.03.2023)

FC Barcelona w niedzielny wieczór z Realem Madryt kluczowe spotkanie w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Zdobywając trzy punkty zrobi ogromny krok w tym kierunku. El Clasico rozpocznie się o godzinie 21:00. Sprawdź gdzie oglądać dzisiejszy mecz Barcelony, także zupełnie za darmo.

Robert Lewandowski
IMAGO / Gribaudi/ImagePhoto Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Mecz Barcelony dzisiaj: transmisja

FC Barcelona ma w niedzielę szansę zrobić ogromny krok w kierunku mistrzostwa Hiszpanii. Wygrywając przed własną publicznością z Realem Madryt powiększy przewagę w ligowej tabeli do 12 punktów. Z drugiej strony, w przypadku wygranej Królewskich, różnica między zespołami stopnieje do zaledwie sześciu oczek. Niedzielna konfrontacja ma więc ogromne znacznie w walce o tytuł.

Mecz FC Barcelona – Real Madryt rozegrany zostanie w niedzielę (19 marca) o godzinie 21:00. W telewizji transmisja tego spotkania będzie dostępna na dwóch kanałach – CANAL+ Sport i Eleven Sports 1. Ponadto mecz zupełnie za darmo można obejrzeć dzięki usłudze STS TV. Uzyskanie dostępu do transmisji jest możliwe po spełnieniu dwóch prostych warunków – założenia konta w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz zagrania dowolnego kuponu.

FC Barcelona – Real Madryt: gdzie obejrzeć?

Opcji na obejrzenie niedzielne El Clasico, w którym FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt jest kilka. W telewizji mecz będzie dostępny na kanałach CANAL+ Sport i Eleven Sports 1, ale spotkanie będzie można obejrzeć także za pośrednictwem internetu – w usłudze CANAL+ online. Teraz dostępna jest w świetnej ofercie za 20 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Za taką kwotę uzyskamy dostęp do pełnego pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto za pośrednictwem naszej strony.

Barcelona – Real Madryt: kto wygra?

Obie drużyny przystąpią do niedzielnego spotkania z jednym celem, jakim będzie zgarnięcie pełnej puli. Jak zakończy się to spotkanie?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Barcelony 68%
remisem 3%
wygraną Realu 29%
395+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Barcelony
  • remisem
  • wygraną Realu

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze