Chwalińska – Riske: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (29.06.2022)

Maja Chwalińska
PressFocus Na zdjęciu: Maja Chwalińska

Chwalińska – Riske: transmisja za darmo. O piąte zwycięstwo z rzędu na londyńskich kortach powalczy w środę Maja Chwalińska. Młoda reprezentantka Polski ma na koncie trzy zwycięstwa w kwalifikacjach oraz przebrnięcie pierwszej rundy. Teraz na jej drodze stanie Amerykana Alison Riske-Armitraj. Sprawdź jak obejrzeć za darmo mecz Chwalińska – Riske. Zobacz o której gra Chwalińska.

O której godzinie gra dzisiaj Chwalińska? Transmisja na żywo

Maja Chwalińska to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych polskich tenisistek. 20-latka, która obecnie zajmuje 170. miejsce w rankingu WTA świetnie spisywała się w dotychczasowych meczach na kortach Wimbledonu. Po przebrnięciu przez kwalifikacje, w pierwszej rundzie pokonała w dwóch setach Czeszkę Katerinę Siniakovą.

Teraz Maję Chwalińską czeka znacznie trudniejsze zadanie, bowiem jej rywalką będzie doświadczona Amerykana Alisone Riske-Armitraj, która obecnie plasuje się na 36. miejscu w rankingu WTA. To właśnie ona przystąpi do środowego spotkania w roli zdecydowanej faworytki.

Spotkanie młodej Polki rozegrane zostanie na korcie na 18 jako trzecie w kolejności. Jego początku możemy spodziewać się najwcześniej o godzinie 16:00.

Chwalińska – Riske, transmisja w TV

Mecz z udziałem Mai Chwalińskiej będziemy mogli obejrzeć w polskiej telewizji. Prawami do transmisji Wimbledonu dysponuje stacja Polsat, która środowe spotkanie drugiej rundy pokaże na kanale Polsat Sport. Jest również sposób, dzięki któremu możesz obejrzeć ten mecz zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu. Wystarczy spełnić warunki oferty opisanej nieco niżej.

Chwalińska – Riske, transmisja za darmo

Wszystkie spotkania Wimbledonu można oglądać za darmo na internetowej stronie STS. Bukmacher transmisje udostępnia bowiem swoim klientom. Aby mieć dostęp do takiej transmisji, również ze środowego meczu Chwalińska – Riske, wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy gra Chwalińska?

Maja Chwalińska swoje spotkanie z Alison Riske w ramach drugiej rundy Wimbledonu rozegra w środę (29 czerwca). Mecz jako trzeci w kolejności na korcie nr 18 powinien rozpocząć się około godziny 16:00.

Gdzie oglądać mecz Chwalińska – Riske na Wimbledonie?

Mecz Chwalińska – Riske będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport, a także za pośrednictwem internetu na stornie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Chwalińska – Riske?

Spotkanie rozegrane zostanie we środę (29 czerwca).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Na temat “Chwalińska – Riske: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (29.06.2022)