Anglia – Senegal: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (04.12.2022)

Piłkarze reprezentacjii Anglii
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacjii Anglii

Gdzie oglądać mecz Anglia – Senegal? Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie na Al Bayt Stadium. Zdecydowanym faworytem są w nim Synowie Albionu. Zawodnicy Lwów Terangii chcą jednak pokusić się o niespodziankę. Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję z meczu w TV i online.

Anglia – Senegal, gdzie oglądać

Podopieczni Garetha Southgate’a przystąpią do niedzielnej batalii, zachowując czyste konto w dwóch ostatnich meczach. Reprezentacja Anglii przystąpi do starcia z Senegalem w roli zdecydowanego faworyta.

Synowie Albionu nie mieli kłopotu z wygraniem rywalizacji w grupie B fazy grupowej przed Stanami Zjednoczonymi. Wicemistrzowie Europy zajęli pierwsze miejsce z siedmioma na dziewięć możliwych punktów.

Piłkarze Lwów Terangii mają z kolei za sobą porażkę w pierwszym spotkaniu na mundialu w Katarze z Holandią (0:2). Później jednak reprezentacja Senegalu zdobyła pięć bramek w wygranych starciach przeciwko Katarowi i Ekwadorowi.

Typy bukmacherskie na dziś – sprawdź, jak typujemy pozostałe spotkania kolejki!

Anglia – Senegal, transmisja TV

Potyczka na Al Bayt Stadium będzie tradycyjnie transmitowana w telewizji. Mecz będzie można zobaczyć na antenach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Rywalizacja zacznie się o 20:00, a skomentują ją Przemysław Pełka i Kamil Kosowski.

Anglia – Senegal, transmisja online

Spotkanie w Al Khor będzie można śledzić również w internecie. Mecz będzie można zobaczyć dzięki dedykowanej stronie internetowej Sport.tvp.pl, a także aplikacji TVP Sport dostępnej na urządzenia z systemem Android, czy iOS. Rywalizację można też oglądać na platformie CANAL+ online, gdzie w bezpłatnym pakiecie dostępne są stacje TVP 1 i TVP 2.

Anglia – Senegal, kursy bukmacherskie

Analitycy bukmacherscy widzą w roli faworyta niedzielnego starcia aktualnych wicemistrzów Europy. Kurs na wygraną Anglików oscyluje w granicach 1,54.

Gdzie obejrzeć mecz Anglia – Senegal?

Spotkanie Anglia – Senegal będzie transmitowany na antenie TVP 1, TVP Sport i TVP 4K.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Anglia – Senegal?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (4 grudnia) o godzinie 20:00.

Komentarze