Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Pjanić jednak w Chelsea za Jorginho?

Juventus i Chelsea rozpoczęły rozmowy w sprawie ewentualnej letniej wymiany zawodników z udziałem Miralema Pjanicia i Jorginho – informuje The Guardian.

Czytaj dalej…

Szkoleniowiec Starej Damy Maurizio Sarri chciałby sprowadzić do Turynu reprezentanta Włoch, z którym miał już okazję współpracować w Napoli i Chelsea. Juventus miałby być gotowy oddać Chelsea w ramach rozliczenia Miralema Pjanicia.

Pjanić nie dla Barcelony?

Chelsea nie jest jednak jedynym klubem, który jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem reprezentanta Bośni. W ostatnich dniach wydawało się, że Pjaniciowi jest najbliżej do Barcelony, z którą miał już nawet ustalić warunki indywidualnego kontraktu.

W przypadku Barcelony, Pjanić miał być wykorzystany jako rozliczenie za transfer Arthura do Juventusu, ale finalizacja takiej transakcji jest mało prawdopodobna, bowiem Brazylijczyk nie chce opuszczać Camp Nou.

Takie stanowisko pomocnika Barcelony sprawiło, że przedstawiciele Juventusu zintensyfikowali rozmowy z Chelsea. W efekcie Pjanić może wkrótce wylądować na Stamford Bridge, natomiast trener Juventusu Maurizio Sarri zrealizowałby swój cel w postaci sprowadzenia do drużyny Jorginho.

Komentarze