Mario Mandzukić
Mario Mandzukić fot. Getty Images

Mandzukić lada moment w Fenerbahce?

Mario Mandzukic, wygląda na to, że swojej kariery nie będzie kontynuował ani w La Liga, ani w Serie A, a w lidze tureckiej. Według doniesień tureckich dziennikarzy piłkarz ma wkrótce dołączyć do Fenerbahce SK.

Czytaj dalej…

Mario Mandzukić aktualnie pozostaje bez klubu. W ostatnim czasie zawodnik był łączony z wieloma ekipami, między innymi z Hiszpanii, czy Włoch. W każdym razie najnowsze doniesienia mediów sugerują, że wicemistrz świata z 2018 roku trafi do teamu ze Stambułu.

Chorwacki napastnik w lipcu rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z Al-Duhail. Tym samym w szeregach teamu z Kataru zawodnik spędził zaledwie kilka miesięcy po tym, jak w styczniu tego roku po czterech i pół roku pożegnał się z Juventusem FC.

Na zakończenia kariery gra w Turcji?

34-latek ostatnio był przymierzany do ACF Fiorentiny, czy AC Milanu. W każdym razie turecki dziennik Fanatik podaje, że Mandzukić zasili szeregi Fenerbahce. Z teamem znad Bosforu zawodnik ma do załatwienia podobno tylko formalności.

Dodajmy, że Fenerbahce w miniony piątek zaczęło nową kampanię w tureckiej ekstraklasie, pozostawiając w pokonanym polu Caykur Rizespor. Ekipa Erola Buluta wygrała 2:1, co sprawia, że po pierwszej kolejce Fenerbahce plasuje się na dziewiątej pozycji w ligowej klasyfikacji.

Jeśli transakcji z udziałem Mandzukicia stanie się faktem, to Chorwat o miejsce w składzie będzie rywalizował z Vedatem Muriqim, jeśli tylko ten zostanie w klubie, bo ostatnio spekulowano, że piłkarz może dołączyć do SS Lazio.

Komentarze