Sergio Aguero
Sergio Aguero fot. Razvan Pasarica/SPORTPICTURES

Agent wyklucza transfer Aguero

Menedżer Sergio Aguero wykluczył możliwość odejścia swojego klienta z Manchesteru City latem tego roku. To odpowiedź na doniesienia o zainteresowaniu Argentyńczykiem ze strony włoskich klubów, w tym Interu Mediolan.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie pojawiły się również informacje, że 31-letni napastnik byłby gotowy na zmianę otoczenia, szczególnie w przypadku, gdyby potwierdzone zostało wykluczenie Manchesteru City z europejskich pucharów. Hernan Reguera, który reprezentuje interesy Aguero, kategorycznie jednak temu zaprzecza.

Aguero szczęśliwy w Manchesterze

– Sergio ma kontrakt z Manchesterem City do 2021 roku. Nie ma szans, aby odszedł wcześniej – powiedział menedżer piłkarza, w rozmowie z serwisem FCInternews.it

– Czy rozmawiałem z Nerazzurri? Nie. Powód jest prosty: Aguero jest całkowicie szczęśliwy w Citizens i nie ma zamiaru zmieniać zespołu – dodał Reguera.

Sergio Aguero w Manchesterze City występuje od 2011 roku, kiedy trafił do niego za 40 milionów euro z Atletico Madryt. Od tamtej pory rozegrał w barwach zespołu z Etihad Stadium 368 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 254 bramki.

Komentarze