Transfer Messiego decydujący dla przyszłości Fatiego

Gerard Romero uważa, że ewentualny transfer Lionela Messiego do Barcelony będzie równał się końcowi przygody Ansu Fatiego w tym klubie, który na pewno opuści blaugranę, jeśli Argentyńczyk zawita na Camp Nou.

Ansu Fati
IMAGO / Jose Breton Na zdjęciu: Ansu Fati
  • Transfer Messiego do Barcelony będzie miał wpływ na kilku zawodników
  • Przede wszystkim przekreśli przyszłość Ansu Fatiego
  • Młody gracz przez dwa lata nie zdołał ugruntować swojej pozycji

Pobyt Fatiego na Camo Nou dobiega końca

Minęły dwa lata, odkąd Ansu Fati założył prestiżową koszulkę z numerem 10 w Barcelonie po odejściu Lionela Messiego. Jednak młody gracz był daleki od imponujących występów i miał pecha z kontuzjami. Do tego stopnia, że ​​napastnik jeszcze nie ugruntował swojej pozycji w pierwszym zespole pod wodzą Xaviego Hernandeza, pozostając w tyle za Ferranem Torresem, Raphinhą i Ousmane Dembele.

W świetle swoich ostatnich zmagań, Fati znalazł się na liście graczy, którzy mogą odejść w nadchodzącym lecie, jako część planów Barcelony, aby wygenerować nowe przychody. Gerard Romero informuje natomiast, że pobyt Fatiego na Camp Nou niemal na pewno dobiegnie końca, jeśli Barcelona ostatecznie doprowadzi do powrotu Lionela Messiego.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ Messi prawdopodobnie wypełni tę samą przestrzeń na boisku, na której sporadycznie grywał właśnie Fati. Ponadto biorąc pod uwagę problemy finansowe Dumy Katalonii, jego przyszłość jest przesądzona.

Zobacz również: Barcelona będzie miała problem? Gundogan może zmienić plany

Komentarze