Reprezentant Francji chce wielkiego transferu

Enzo Le Fee nie zamierza kontynuować swojej piłkarskiej przygody z Lorient. Intencją trzykrotnego reprezentanta Francji jest letni transfer. Wcześniej zainteresowanie pomocnikiem wykazywały kluby z Premier League.

Enzo Le Fee
fot. PressFocus Na zdjęciu: Enzo Le Fee
  • Enzo Le Fee jest zawiedziony biernością Lorient i zamierza zmienić latem pracodawcę
  • Zimą Francuz łączony był z przeprowadzką do Premier League
  • Po udanym sezonie mogą zainteresować się nim uznane europejskie marki

Lorient zbyt mało dla Le Fee

Enzo Le Fee od początku seniorskiej kariery związany jest z Lorient, gdzie urósł do miana gwiazdy i lidera zespołu. Jego dobra postawa w rozgrywkach Ligue 1 zaowocowała powołaniem do seniorskiej reprezentacji Francji, gdzie w 2021 roku rozegrał trzy spotkania. Na co dzień jest on etatowym reprezentantem młodzieżowej kadry Francji.

Zimą Le Fee łączony był z przenosinami do Premier League. Zainteresowanie pomocnikiem wykazywało Bournemouth, lecz Lorient nie było nastawione na sprzedaż. Sam Le Fee oczekiwał reakcji od klubu i nowego kontraktu, który zapewniłby mu większe pieniądze, a władzom francuskiej ekipie spokój.

Francuz reakcji się nie doczekał, więc zdecydował o zmianie otoczenia. Otwarcie przyznał, że latem będzie dążył do dużego transferu, który zagwarantuje Lorient spory zarobek. W innym przypadku istniałaby strata gwiazdora za darmo, bowiem jego umowa obowiązuje do połowy 2024 roku.

– To czas, aby opuścić Lorient. Nie planuję przedłużać kontraktu. Na propozycję czekałem w grudniu, ale jej nie otrzymałem. Teraz jest czas na odejście. Mam nadzieję na letni transfer, tak aby przynieść Lorient duże pieniądze – deklaruje zawodnik.

Zobacz również: Wschodząca gwiazda Brighton łączona z angielską potęgą

Komentarze