Real Madryt z ultimatum dla PSG ws. Mbappe

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe PressFocus

Ostatnie dwa dni letniego okna transferowego prawdopodobnie upłyną pod znakiem informacji dotyczących przyszłości Kyliana Mbappe. Real Madryt cały czas jest zainteresowany pozyskaniem Francuza, ale szanse na powodzenie tej transakcji maleją z każdą godziną. Niewykluczone, że sprawa wyjaśni się już w poniedziałek.

  • Real Madryt nie rezygnuje z pozyskania Kyliana Mbappe, który w niedzielnym meczu z Reims zdobył dwie bramki dla PSG
  • Królewscy czekają na ostateczną decyzję Paris Saint-Germain w kwestii ewentualnego transferu. Według francuskich mediów chcą ją otrzymać do godziny 18:00

Mbappe w Realu Madryt? Czasu coraz mniej

Sprawa ewentualnego transferu Kyliana Mbappe nabrała rozpędu w ubiegłym tygodniu, po tym jak pojawiły się sygnały sugerujące, że Paris Saint-Germain może rozważyć jego sprzedaż. Władze Królewskich bardzo szybko przystąpiły do działania i położyły na biurku francuskiego klubu ofertę opiewającą na 170 milionów euro plus 10 milionów euro w bonusach. Propozycja została jednak odrzucona przez paryżan.

Sprawa ewentualnego transferu nie upadła, choć w Madrycie obawiają się, że może im zabraknąć czasu na finalizację rozmów. Według informacji RMC Sport władze Realu postawiły ultimatum – do godziny 18:00 w poniedziałek chcą usłyszeć od PSG odpowiedź w sprawie transferu. Niewykluczone więc, że wówczas uzyskamy jasność co do najbliższej przyszłości Mbappe.

Tymczasem 22-letni reprezentant Francji w niedzielę wystąpił od pierwszej minuty w ligowym meczu ze Stade de Reims i poprowadził swoją drużynę do czwartego zwycięstwa w tym sezonie. Mbappe zdobył bowiem bramki w wygranym przez PSG 2:0 spotkaniu. Po zakończeniu meczu za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował również wpis, w którym nie ukrywał radości ze zwycięstwa oraz wpisania się na listę strzelców.

Zobacz także: Dublet Mbappe w cieniu debiutu Messiego w PSG

Komentarze