Juventus interesuje się pomocnikiem z Premier League. To on zastąpi Pogbę?

Thomas Partey wzbudził zainteresowanie Juventusu. Włoski klub planuje sprowadzić środkowego pomocnika z Arsenalu już w zimowym okienku transferowym. 30-latek miałby zastąpić w "Starej Damie" Paula Pogbę, który został wykluczony z gry z powodu pozytywnego testu na doping - czytamy na portalu "Daily Express".

Thomas Partey
IMAGO / Sportimage Na zdjęciu: Thomas Partey
  • Thomas Partey znalazł się na celowniku Juventusu
  • Włosi planują sprowadzić reprezentanta Ghany już w styczniu
  • 30-letni pomocnik miałby zastąpić w Turynie Paula Pogbę

Thomas Partey w kręgu zainteresowań Juventusu

Z informacji przekazanych przez “Daily Express” wynika, że Juventus poważnie interesuje się Thomasem Parteyem z Arsenalu. “Bianconeri” będą próbowali już w zimowym okienku transferowym sprowadzić reprezentanta Ghany, który jest przez włoski klub traktowany jako następca Paula Pogby.

Mistrz świata z 2018 roku został kilka dni temu przyłapany na dopingu. Jeśli drugi test okaże się pozytywny, to wówczas Juventus rozwiąże z nim kontrakt. Stąd działacze “Starej Damy” zaczęli już rozglądać się za nowym pomocnikiem, który jak najszybciej wzmocni ich zespół.

Thomas Partey w obecnym sezonie ligowym rozegrał trzy spotkania. Mikel Arteta znalazł dla 30-latka nową pozycją. Otóż w kilku meczach wystąpił w roli prawego defensora. Jednak reprezentant Ghany zdecydowanie lepiej czuje się w środku pola.

Sprawdź także: Problemy w klubie Paulo Sousy. Zawodnik nie wrócił ze zgrupowania

Komentarze