Piast Gliwice blisko ciekawego transferu

Piast Gliwice w niezłym stylu zakończył sezon ligowy 2022/2023. Podopieczni Aleksandara Vukovicia po nieudanej pierwszej częscie sezonu odbulowali się wiosną. Tymczasem dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekazał, ze do ekipy z Okrzei wkrótce może trafic Serhij Krykun.

fot. Imago / Natanael Brewczyński / 400mm.pl Na zdjęciu:
  • Piast Gliwice nie zamierza przespać letniego okna transferowego
  • Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekazał, że Niebiesko-czerwonych może wzmocnić Serhij Krykun
  • 26-latek ma za sobą niezły sezon w Górniku Łęczna

Piast Gliwice finalizuje ciekawe wzmocnienie

Piast Gliwice ma ambitne plany związane z kolejna kampanii. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a po udanej rundzie wiosennej ekipa Niebiesko-czerwonych liczy na to, że nowy sezon będzie jeszcze lepszy w jej wykonaniu.

Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekazał, że szeregi Piasta może zasilić Serhij Krykun. 26-latek był jednym z jaśniejszych punktów Górnika Łęczna w trakcie zakończonej już rundy zasadniczej Fortuna 1 Ligi. Chętnych na transfer z udziałem zawodnika w związku z tym nie brakowało. Wygląda na to, że ostateczni Ukrainiec trafi do teamu Aleksandara Vukovicia.

Krykun w zakończony sezonie na zapleczu PKO Ekstraklasy wystąpił łącznie w 38 spotkaniach. Zdobył w nich siedem bramek, a także zaliczył trzy kluczowe podania.

Czytaj więcej: Komisja Ligi zdecydowała w kwestii meczu Piast – Lechia. Dotkliwa kara dla spadkowicza

Komentarze