Newcastle nie chce stracić swojej gwiazdy. Giganci będą rozczarowani

Newcastle United nie zamierza tego lata osłabiać swojej drużyny. Eddie Howe zapewnia, że klub zrobi wszystko, aby zatrzymać Alexandra Isaka.

Alexander Isak
Obserwuj nas w
fot. PA Images / Alamy Na zdjęciu: Alexander Isak
  • Newcastle United nie planuje rozstawać się latem ze swoimi gwiazdami
  • Alexander Isak ma zostać w klubie na przyszły sezon
  • Szwedzki napastnik generuje zainteresowanie angielskich gigantów

Arsenal i Man Utd muszą szukać gdzieś indziej

Newcastle United ma nadzieję, że zdoła zatrzymać swoje największe gwiazdy, mimo braku gry w Lidze Mistrzów. Łączony z Manchesterem City jest Bruno Guimaraes, zaś Alexander Isak to cel transferowy Arsenalu, Chelsea i Manchesteru United. Eddie Howe wypowiedział się o szwedzkim snajperze, przekonując, że nie będzie on latem na sprzedaż.

– To niebywały talent, nikt w klubie nie chce stracić go tego lata. Jest wyjątkowy. Jeśli uda mu się zachować formę, liczę z jego strony na naprawdę wielkie rzeczy – przekonuje menedżer.

Arsenal i Manchester United rozglądają się za nowym napastnikiem, który zapewni wreszcie skuteczność w polu karnym rywala. Isak to naturalny kandydat, mając na uwadze, że jest już sprawdzony w Premier League. Choć Newcastle United nie planuje się z nim rozstawać, odpowiednia kwota zapewne mogłaby przekonać władze klubu, że lepiej się pożegnać.

Zobacz również: Xabi Alonso odrzucił aż trzy kluby. Nie tylko Bayern i Liverpool

Komentarze