Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Napoli zainwestuje 65 mln euro za Pepe?

W związku z tym, że przedłużają się negocjacje ws. transferu Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt do SSC Napoli, to klub z Kampanii zaczął rozglądać się za alternatywnymi rozwiązaniami. Jeśli wierzyć doniesieniom włoskich mediów niewykluczone, że szeregi wicemistrzów Włoch zasili wkrótce Nicolas Pepe z Lille OSC.

Czytaj dalej…

Neapolitański klub cały czas prowadzi rozmowy z Kolumbijczykiem, a celem tego ma być przeprowadzka piłkarza do teamu z Kampanii. Zwolennikiem takiego rozwiązania jest trener Azzurrich Carlo Ancelotti. Włoch współpracował z Jamesem Rodriguezem w Realu Madryt i Bayernie Monachium.

Kłopot w tym, że negocjacje ws. przeprowadzki reprezentanta Kolumbii trwają dłużej, niż można było przypuszczać, co może sprawić, że niebawem przedstawiciele Napoli odpuszczą temat, szukając innych opcji.

Swego czasu prezydent wicemistrzów Włoch w osobie Aurelio De Laurentiisa przekonywał, że chciał pozyskać Hirvnga Lozano z PSV Eindhoven. Tymczasem najnowsze doniesienia Gianluki Di Marzio wskazują, że teraz celem Napoli stał się Iworyjczyk Pepe.

Cena wywoławcza za 24-latka wynosi 65 milionów euro. Wcześniej słychać było głosy, że zawodnik znajduje się na celowniku Paris Saint-Germain, ale temat ucichł. Niewykluczone zatem, że wkrótce zawodnik zamieni główne miasto historycznej Flandrii na klub spod Wezuwiusza.


Komentarze