Kibice Borussii Dortmund
Kibice Borussii Dortmund fot. ASInfo

Media: Borussia ustaliła cenę za Sancho

W tym sezonie jedną z pierwszoplanowych postaci w szeregach Borussii Dortmund jest Jadon Sancho. Nie dziwi zatem, że Anglik znalazł się w kręgu zainteresowania możnych klubów ze Starego Kontynentu. The Mirror donosi natomiast, że przedstawiciel Bundesligi ustalił cenę wywoławczą za piłkarza, wynoszącą 100 milionów funtów.

Czytaj dalej…

Media na Wyspach Brytyjskich w ostatnim czasie donoszą, że Sancho to jeden z głównych celów Ole Gunnara Solskjaera z Manchesteru United, który najpewniej wkrótce zostanie ogłoszony na stałe menedżerem Czerwonych Diabłów. Aktualnie norweski trener pracuje w klubie z Old Trafford na zasadzie wypożyczenia z Molde FC.

Wszystko wskazuje natomiast na to, że Solskjaer wkrótce podpisze z przedstawicielem Premier League kontrakt, co pozwala przypuszczać, że Norweg już pracuje nad strategią budowy drużyny w trakcie letniej sesji transferowej. Nie jest tajemnicą, że 46-letni trener chciałby mieć w swoich szeregach utalentowanego 18-latka z dortmundzkiej Borussii.

W tym sezonie Sancho wystąpił łącznie w 35 spotkaniach, zdobywając w nich dziewięć bramek, notując też 17 asyst. Obecna umowa zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.


Komentarze