Man Utd rozpoczął negocjacje z napastnikiem reprezentacji Hiszpanii

Raul de Tomas
fot. PressFocus Na zdjęciu: Raul de Tomas

Na skutek nieudanego początku sezonu Manchester United szuka kolejnych wzmocnień. Aktualnie prowadzone są negocjacje z napastnikiem reprezentacji Hiszpanii – Raulem de Tomasem. Mówi się, że jego transfer mógłby wynieść 25-30 milionów euro.

  • Manchester United przegrał dotychczas oba ligowe spotkania
  • Klub przygotował krótką listę napastników, którzy tego lata mogliby jeszcze wzmocnić drużynę
  • Jednym z nich jest Raul de Tomas. “Czerwone Diabły” rozpoczęły negocjacje w sprawie transferu napastnika Espanyolu

Nie wyszedł transfer do Realu, może być Premier League

Manchester United ponownie znalazł się na cenzurowanym po nieudanym początku sezonu. Podopieczni menedżera Erika ten Haga najpierw przegrali z Brighton, a w minioną sobotę doznali dotkliwej porażki przeciwko Brentford. Aby szybko poprawić notowania drużyny, władze szykują kolejne wzmocnienia.

Stworzono krótką listę napastników, którzy potencjalnie mogą trafić na Old Trafford jeszcze tego lata. Jednym z nazwisk jest Raul de Tomas, z którym “Czerwone Diabły” rozpoczęły właśnie negocjacje. Transfer napastnika Espanyolu i reprezentacji Hiszpanii mógłby wynieść łącznie 25-30 milionów euro.

De Tomas od kilku tygodni przebiera nogami, aby tego lata przenieść się do klubu z czołówki. Jego marzeniem był powrót do Realu Madryt, lecz prezydent Florentino Perez zaprzeczył, jakoby Królewscy mieli w planach przeprowadzenie jeszcze jakiegokolwiek transferu.

Teraz na horyzoncie pojawiła się przeprowadzka do Premier League. Jeżeli kluby dojdą między sobą do porozumienia, wówczas sam zawodnik nie będzie miał nic przeciwko grze na Old Trafford.

W ostatnim czasie de Tomas wyrósł na czołowego napastnika całej La Ligi. W poprzednim sezon strzelił 17 bramek, do których dołożył także 3 asysty.

Zobacz również: Tuchel o spięciu z Conte: to jest Premier League, walczyliśmy dla swoich drużyn

Komentarze