Manchester City rusza po gwiazdę Premier League. Wyda ogromne pieniądze

Manchester City wykazuje poważne zainteresowaniem sprowadzeniem Lucasa Paquety. Brazylijczyk może kosztować Obywateli ogromne pieniądze. W jego umowie z West Hamem znajduje się klauzula wykupu.

Lucas Paqueta
Obserwuj nas w
fot. UK Sports Pics Ltd / Alamy Na zdjęciu: Lucas Paqueta
  • Manchester City będzie latem walczyć o Lucasa Paquetę
  • Brazylijczyk stał się celem transferowym Pepa Guardioli
  • W jego umowie z West Hamem pojawi się klauzula wykupu za 100 mln euro

Manchester City sprowadzi Paquetę? Wielka suma w klauzuli

Manchester City przygotowuje się do zmian kadrowych, które nadejdą już w trakcie letniego okienka. Pep Guardiola widzi możliwość wzmocnienia środka pola, który w zeszłym roku został poważnie osłabiony. Ekipę Obywateli opuścił bowiem Ilkay Gundogan, a zastępujący go Mateo Kovacić i Matheus Nunes prezentują znacznie niższy poziom. Teraz mistrzowie Anglii są zagrożeni odejściem Bernardo Silvy, który w dalszym ciągu nie podjął decyzji na temat przyszłości.

POLECAMY TAKŻE

Guardiola szuka zawodnika, który swoją kreatywnością zapewni nowe możliwości w rozegraniu. Celem transferowym Manchesteru City stał się więc Lucas Paqueta, którego śmiało można nazwać gwiazdą całej Premier League. Jego nazwisko przewijało się w kontekście Obywateli już w poprzednim sezonie.

West Ham ma świadomość, że najprawdopodobniej straci brazylijskiego pomocnika. Na tym rozstaniu zarobi jednak bardzo duże pieniądze. Jedyna opcja na pozyskanie go to aktywowanie klauzuli wykupu, która latem będzie wynosić około 100 milionów euro.

Komentarze