Ex-skrzydłowy Barcelony zaoferowany PSG

Malcom
PressFocus Na zdjęciu: Malcom

Przedstawiciele Malcoma podobno zaproponowali usługi swojego klienta Paris Saint-Germain. Francuski klub szuka nowego skrzydłowego po odejściu Pablo Sarabii.

  • Malcom może przenieść się do PSG
  • Brazylijczyk obecnie gra w Zenicie
  • 25-latka zaoferowano paryskiemu klubowi

Malcom zastąpi Sarabię na Parc des Princes?

Jak informuje Matteo Moretto, przedstawiciele Malcoma zaoferowali swojego klienta Paris Saint-Germain. Prawoskrzydłowy widocznie chciałby wrócić do wielkiej piłki, bowiem aktualnie przywdziewa koszulkę Zenitu Sankt Petersburg. Brazylijczyk jest najlepszym piłkarzem tego zespołu.

PSG może zbadać opcję sprowadzenia wychowanka Corinthians, ponieważ szuka zawodnika na tę pozycję. Kilka dni temu z Paryżem pożegnał się bowiem Pablo Sarabia, który przeprowadził się za 5 mln euro do Wolverhampton Wanderers. Lider Ligue 1 obserwuje m.in. Rayana Cherkiego z Lyonu.

Malcom występuje w barwach Zenitu od sierpnia 2019 roku, kiedy to trafił do Sankt Petersburga za 40 milionów euro z Barcelony. Były młodzieżowy reprezentant “Canarinhos” przed przenosinami na Camp Nou przywdziewał jeszcze koszulkę Girondins Bordeaux, więc ma doświadczenie z ligi francuskiej.

Malcom Filipe Silva de Oliveira znany jako po prostu Malcom w 23 spotkaniach trwającej kampanii strzelił 15 bramek i zaliczył 7 asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 24 miliony euro.

  • Czytaj więcej:
PSG zaskoczy pod koniec okienka? Oferta za skrzydłowego
Rayan Cherki

Paris Saint-Germain jeszcze tej zimy postara się o sprowadzenie Rayana Cherkiego, który na Parc des Princes miałby zastąpić Pablo Sarabię. Hiszpan przeszedł do Premier League. Rayan Cherki może przenieść się do PSG Paryżanie złożyli propozycję za skrzydłowego Lyon podobno rozważy sprzedaż swojej perełki Rayan Cherki wzmocni szeregi PSG? Fabrice Hawkins poinformował, że Paris Saint-Germain podczas

Czytaj dalej…

Komentarze