Klub Serie A zainteresowany Młodzieżowcem Sezonu

Piast Gliwice od momentu, gdy stery nad tą ekipą przejął Aleksandar Vuković, zmienił się zdecydowanie na plus. Serbski szkoleniowiec wszczepił w Niebiesko-czerwonych mentalność zwycięzców. Dobry czas w ekipie z Okrzei pod wodza zdolnego trenera zaliczył też Ariel Mosór, który może niebawem zmienić barwy klubowe.

Ariel Mosór
fot. Imago / Marcin Bulanda / PressFocus Na zdjęciu: Ariel Mosór
  • Piast Gliwice może wkrótce stracić ważnego zawodnika
  • Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekazał, że Ariel Mosór znalazł się na celowniku jednego z klubów Serie A
  • Rynkowa wartośc 20-latka wynosi 1,5 miliona euro

Ariel Mosór na celowniku Genoi

Piast Gliwice zakończył sezon 2022/2023 na piątej pozycji w tabeli PKO Ekstraklasy. Tym samym drużyna, który jeszcze na początku 2023 roku nie mogła być pewny utrzymania ligowego bytu, zaliczyła niezwykły progres. W nowej kampanii może być trudno o powtórzenie tego osiągnięcia, bo zawodnicy ekipy z Okrzei są rozchwytywani.

Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekazał, że Ariel Mosór znajduje się na celowniku beniaminka Serie A. Genoa jest podobno poważnie zainteresowana pozyskaniem młodego defensora.

– Ariel Mosór może trafić do beniaminka Serie A – Genoi. Klub obserwuje go od dawna. W grę wchodzą także inne kierunki z Włoch. Sytuacja Młodzieżowca Sezonu ma się wyjaśnić w najbliższych tygodniach. Piast chciałby szybko zamknąć sprawę – przekazał znany żurnalista.

20-latek ma kontrakt ważny z Piastem do końca czerwca 2024 roku. Rynkowa wartość Mosóra wynosi mniej więcej 1,5 miliona euro.

Czytaj więcej: Komisja Ligi zdecydowała w kwestii meczu Piast – Lechia. Dotkliwa kara dla spadkowicza

Komentarze