Cztery wielkie kluby, które chcą transferu Paulo Dybali

Paulo Dybala po sezonie 2023/2024 może opuścić AS Romę. Jak informuje Fichajes.net, Argentyńczykiem interesują się cztery wielkie kluby.

Paulo Dybala i Joan Laporta
Obserwuj nas w
Giuseppe Maffia / DAX Images / Alamy Na zdjęciu: Paulo Dybala i Joan Laporta

Paulo Dybala na radarze gigantów

Nadchodzące okno transferowe zapowiada się niezwykle ciekawie, a bohaterem głośnych przenosin może stać się m.in. Paulo Dybala. Gwiazdor Romy trafił na listę życzeń kilku wielkich klubów i niewykluczone, że latem 2024 roku zmieni barwy klubowe.

POLECAMY TAKŻE

Dybala ma za sobą bardzo udany sezon, w którym rozegrał 38 meczów, zdobywając 16 goli i notując 10 asyst. Zapewne liczby Argentyńczyka byłyby znacznie lepsze gdyby nie częste kontuzje. Łącznie z powodu różnych dolegliwości napastnik stracił 16 spotkań.

Kłopoty zdrowotne piłkarza nie odstraszają największych klubów w Europie. Jak informuje serwis Fichajes.net, transferem Dybali interesują się takie marki jak m.in.: FC Barcelona, Chelsea, Manchester United i Arsenal.

Wpływ na plany transferowe gigantów bez wątpienia ma klauzula wykupu Argentyńczyka, która opiewa na zaledwie 12 milionów euro. Z wielkim przekonaniem można powiedzieć, że jest to promocyjna cena, patrząc na liczby, jakie zanotował napastnik w obecnej kampanii rozgrywek.

Portal Transfermarkt wycenia Paulo Dybalę na 25 milionów euro, czyli dwa razy więcej, niż trzeba za niego zapłacić. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach odbędzie się zażarta walka o podpis popularnego piłkarza.

Sprawdź: PSG utrze nosa Realowi? Jest porozumienie

Komentarze