Chelsea odrzuciła ofertę Brighton za utalentowanego obrońcę

Levi Colwill ma za sobą udany sezon na wypożyczeniu w Brighton. Mewy były zadowolone z postępów młodego obrońcy i liczyły, że oferta opiewająca na 30 milionów funtów przekona The Blues do sprzedaży Anglika. Redakcja Sky Sports poinformowała, że klub nie zezwolił na transfer.

Levi Colwill
Imago/Gareth Evans Na zdjęciu: Levi Colwill
  • Levi Colwill zapracował sobie na zaufanie w Brighton, a włodarze klubu postanowili postarać się o wykupienie go z Chelsea
  • The Blues odrzucili jednak ofertę ze strony Mew opiewającą na 30 milionów euro za 20-latka
  • Chelsea wiąże przyszłość z utalentowanym stoperem i nie zamierza go sprzedawać

Levi Colwill może liczyć na szanse w Chelsea

Nie każdy utalentowany wychowanek Chelsea otrzymuje szanse w pierwszej drużynie. Wielu decyduje się odejść na wypożyczenie, z którego najczęściej już nie wraca. Wiele wskazywało na to, że podobny scenariusz znajdzie zastosowanie w przypadku Leviego Colwilla.

Anglik spędził sezon 2022/23 na wypożyczeniu w Brighton, gdzie zdążył zrobić wrażenie. Mewy zdecydowały się złożyć The Blues ofertę za defensora w wysokości 30 milionów funtów. Ku zaskoczeniu, spotkały się jednak z odmową. 

Szczegóły negocjacji ujawnili dziennikarze Sky Sports. Zgodnie z ich widzą, sztab szkoleniowy ceni sobie Colwilla i wiąże z nim przyszłość. Młody Anglik w przyszłej kampanii ma zostać włączony do seniorskiej kadry The Blues i powalczyć o miejsce w składzie.

Sprawdź również: Podstawowy zawodnik Chelsea bohaterem transferu do mistrza Anglii? Trwają zaawansowane rozmowy

Komentarze