Big deal bardzo blisko, Man Utd finalizuje transfer skrzydłowego

Antony
fot. PressFocus Na zdjęciu: Antony

Antony jest coraz bliżej transferu z Ajaxu do Man Utd. Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że Brazylijczyk przebywa już w bazie Czerwonych Diabłów, przechodząc testy medyczne.

  • Man Utd jest bardzo blisko sfinalizowania kolejnego dużego transferu tego lata
  • Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał nowe wieści w sprawie Antony’ego
  • Brazylijczyk jest już na Wyspach Brytyjskich

Antony zostanie zawodnikiem Man Utd

Antony wszystko wskazuje na to, że będzie kolejnym poważnym wzmocnieniem tego lata w Man Utd. Brazylijczyk ma wzmocnić rywalizacje na skrzydle Czerwonych Diabłów. Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że Antony przechodzi już testy medyczne w Carrington. W związku z tym kwestią czasu jest, kiedy nastąpi ogłoszenie transakcji z udziałem piłkarza.

Według medialnych doniesień Man Utd ma zapłacić za brazylijskiego piłkarza 102 miliony euro wraz z bonusami. Na dzisiaj rywalem do gry dla Antony’ego może być przede wszystkim Amad Diallo.

Do ekipy z Old Trafford w trakcie kończącego się okna transferowego dołączyli między innymi: Casemiro, Lisandro Martinez, Christian Eriksen, czy Tyrell Malacia. Na trzech z czterech wymienionych zawodników Manchester United wydał ponad 143 miliony euro.

Podopieczni Erika ten Haga po czterech kolejkach Premier League mają na swoim koncie sześc punktów. W najbliższy czwartek Man Utd na wyjeździe zmierzy się z Leicester City w ramach piątej kolejki Premier League.

Czytaj więcej: Media: Manchester United osiągnął porozumienie z nowym bramkarzem

Komentarze