Bayern nie rezygnuje z Cancelo. Chce negocjować lepsze warunki

Bayern Monachium nie wykluczył jeszcze ewentualnego pozyskania Joao Cancelo na stałe. W umowie z Manchesterem City zawarta została klauzula wykupu na poziomie 70 milionów euro. Mistrzowie Niemiec chcą przystąpić do rozmów i wynegocjować korzystniejsze warunki.

Joao Cancelo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Joao Cancelo
  • Joao Cancelo w ostatni dzień zimowego okienka transferowego zasilił szeregi Bayernu Monachium
  • Bawarczycy wciąż rozważają definitywny transfer reprezentanta Portugalii
  • Między klubami ma dojść jeszcze do negocjacji

Bayern chce uzyskać lepsze warunki

Joao Cancelo nie był zadowolony z roli rezerwowego, dlatego pod koniec zimowego okienka transferowego opuścił Manchester City. Z okazji skorzystał Bayern Monachium, który pozyskał wszechstronnego Portugalczyka na zasadach półrocznego wypożyczenia. W umowie między klubami zawarta została opcja definitywnego wykupu za 70 milionów euro.

Nie ulega wątpliwościom, że Cancelo dysponuje ogromnymi umiejętnościami. Problem stanowi natomiast jego wybuchowy charakter. Julian Nagelsmann posadził już w kilku meczach obrońcę na ławce rezerwowych, co niekoniecznie przypadło mu do gustu. Wpłynęło to na jego postawę w trakcie treningów, co miało przesądzić o rezygnacji z transferu definitywnego.

Okazuje się, że decyzja nie została jeszcze podjęta. Portugalczyk na murawie spisuje się bardzo dobrze i jest sporym wzmocnieniem Bawarczyków. Dla władz Bayernu kwota na poziomie 70 milionów euro jest zbyt duża, dlatego niebawem rozpoczną się rozmowy z przedstawicielami Manchesteru City. Mistrzowie Niemiec chcą wynegocjować korzystniejsze warunki. Jeśli operacja przebiegnie po ich myśli, Cancelo zostanie w Monachium na dłużej.

Zobacz również:

BVB reaguje na zainteresowanie z Anglii, zaoferuje gwieździe nową umowę
Julian Brandt

Borussia powalczy o swoją gwiazdę Julian Brandt po mistrzostwach świata w Katarze stał się kluczową postacią ofensywy Borussii Dortmund. Na samym początku rewanżowego spotkania z Chelsea doznał urazu, który wykluczył go z udziału w rywalizacji, a niemiecki zespół osłabiony jego brakiem odpadł z Ligi Mistrzów. Władze Borussii Dortmund znajdują się pod sporą presją. Kontrakt Brandta

Czytaj dalej…

Komentarze