Nelson Semedo
Nelson Semedo fot. Grzegorz Wajda

Barcelona i Man City wymienią się zawodnikami?

Barcelona i Manchester City kontynuują rozmowy w sprawie transferu Nelsona Semedo. Jak informuje dziennik Sport, zmierzają one w dobrym kierunku. Porozumienie w tej sprawie spodziewane jest w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Czytaj dalej…

Nelson Semedo jest jednym z zawodników katalońskiego klubu, którzy otrzymali zielone światło na odejście podczas najbliższego okna transferowego. Piłkarz jest wyceniany przez Barcelonę na 45 milionów euro, klub jest również gotowy zawszeć go w ewentualnej transakcji wymiennej. W związku z tym, w ramach rozliczenia do katalońskiego zespołu może trafić Joao Cancelo.

Portugalczyk już latem ubiegłego roku był gotowy na opuszczenie Camp Nou, otrzymał nawet trzy oferty. Jedna z nich pochodziła z Manchesteru City i opiewała właśnie na kwotę 45 milionów euro. Barcelona nie była jednak wówczas zainteresowana sprzedażą zawodnika, ale teraz sytuacja uległa zmianie.

Aktualnie Barcelona analizują najnowszą ofertę ze strony Manchesteru City, ale według informacji dziennika Sport, stanowiska oba klubów są coraz bliższe.

Komentarze